Parkoviská

Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

KOLIBA – Starý Smokovec VPS

Pri penzióne Koliba Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. Cena platí od 15.12.2020. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o. Naposledy overené v januári 2021.

IHRISKO – Nový Smokovec VPS

Pri kostole – Nový Smokovec. Celodenne parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. autobus, nákladné auto: 20 €/1 deň, 4 €/hod. Cena platí od 15.12.2020. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

URÁN – Tatranská Lomnica VPS

Pod hotelom Urán – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. Cena platí od 15.12.2020. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o. Overené v októbri 2022.

AUTOBUSOVÁ STANICA – Tatranská Lomnica VPS

Autobusová stanica – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. autobus, nákladné auto: 50 €/1 deň, 10 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.    

POD LANOVKOU – Tatranská Lomnica VPS

Parkovisko pod lanovkou – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň autobus, nákladné auto: 20 €/1 deň Po 13.00 hod. bude cena denného parkovacieho lístka znížená o 50 %. Cena platí od 15.12.2020. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné […]

MÚZEUM – Tatranská Lomnica VPS

Oproti Múzeu TANAP-u – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. Cena platí od 15.12.2020. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

ZASTÁVKA – Popradské Pleso VPS

Pri zastávke TEŽ – Popradské Pleso. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. autobus, nákladné auto: 50 €/1 deň, 10 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

GRANDHOTEL – Starý Smokovec

Pred Grandhotelom – Starý Smokovec. Otvorené: 6:00 – 18:00. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. Cena platí od 1.7.2021. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

V BRÁNE – Nový Smokovec

V bráne pri parkovisku Koliba – Nový Smokovec. Otvorené: 7:00 – 17:00. Cenník: 5€/1 deň, 1,50€/hod. Správca: František Duľa, Nový Smokovec 19222.

ZA KOSTOLOM – Nový Smokovec

Za evanjelickým kostolom – Nový Smokovec. Otvorené: 7:00 – 17:00. Cenník: 5€/1 deň, 1,50€/hod. Správca: František Duľa, Nový Smokovec 19222.

HREBIENOK RESORT II. – Starý Smokovec

Hrebienok resort II. – Starý Smokovec. Celodenné privátne parkovisko. Cenník: 40 minút: zadarmo a každá ďalšia začatá hodina 2€ Maximálna cena: 10€ /deň

SLALOM – Tatranská Lomnica VPS

Pod penziónom Slalom – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10€/1 deň, 2€/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o. Naposledy overené v januári 2021.

HREBIENOK RESORT I. – Starý Smokovec

Hrebienok resort I. – Starý Smokovec Celodenné strážené parkovisko. Cenník: 24 hodín: 12€

BIELA VODA – Tatranská Lomnica

Zastávka na ľavej strane cesty pri Ceste Slobody smer Tatranská Lomnica – Tatranská Kotlina pri začiatku turistickej trasy (žltá značka) na Chatu pri Zelenom plese. Prevádzková doba : 6:00 – 18:00 Cenník: osobné auto: 8€/1 deň Parkovisko nie je strážené.

PARKOVISKO PRI INTERSPORT GÁLFY – Horný Smokovec

Parkovisko pri Intersport Gálfy Horný Smokovec. Cenník: 5€/1 deň.  

DVOR POD PLESMI – Tatranské Matliare

Zastávka na ľavej strane cesty pri Ceste Slobody smer Tatranská Lomnica – Tatranská Kotlina pri začiatku turistickej trasy (modrá značka) na Chatu pri Zelenom plese. Celodenné parkovisko.          

KOSTOLY – ÚĽUV – Tatranská Lomnica VPS

Cesta od ÚĽUVU  ku kostolom – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Prevádzková doba: 8:00 – 18:00 Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. Cena platí od 15.12.2020. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickParkS sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o. […]

PARKOVISKO PRI RAMPE – Tatranská Polianka

Parkovisko na začiatku asfaltovej cesty smer Tatranská Polianka – Horský hotel Sliezsky dom – tesne pred rampou. Cenník: Parkovanie je zadarmo. Parkovanie je bez služieb (zimná údržba, stráženie).

AUTOBUSOVÁ STANICA – Starý Smokovec VPS

Na autobusovej stanici – Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. autobus, nákladné auto: 50 €/1 deň, 10 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

KASKÁDOVÉ PARKOVISKO PRI LANOVKE – Tatranská Lomnica

Kaskádové parkovisko pri kabínkovej lanovke – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: do 30 minút – ZADARMO Jeden vjazd a výjazd v rámci jedného dňa – 10€  

TATRA – Starý Smokovec VPS

Nad autobusovou stanicou – Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. Cena platí od 15.12.2020. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o. Overené v januári 2021.

ŽELEZNIČNÁ STANICA- SINTRA – Tatranská Lomnica VPS

Železničná stanica – Sintra – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 10 €/1 deň, 2 €/hod. autobus, nákladné auto: 20 €/1 deň, 4 €/hod. Cena platí od 11.10.2022. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickParkS sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké […]