Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Parkoviská

Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

AUTOBUSOVÁ STANICA – Tatranská Lomnica VPS

Autobusová stanica – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. autobus, nákladné auto: 100 €/1 deň, 10 €/hod. celodenné parkovanie obytných vozidiel nad 5 m: 50€ Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe […]

POD LANOVKOU – Tatranská Lomnica VPS

Parkovisko pod lanovkou – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15€/1 deň autobus, nákladné auto: 100 €/1 deň Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

MÚZEUM – Tatranská Lomnica VPS

Oproti Múzeu TANAP-u – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

ZASTÁVKA – Popradské Pleso VPS

Pri zastávke TEŽ – Popradské Pleso. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. autobus, nákladné auto: 100 €/1 deň, 10 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

GRANDHOTEL – Starý Smokovec

Pred Grandhotelom – Starý Smokovec. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

V BRÁNE – Nový Smokovec

V bráne pri parkovisku Koliba – Nový Smokovec. Otvorené: 7:00 – 17:00. Správca: František Duľa, Nový Smokovec 19222.

ZA KOSTOLOM – Nový Smokovec

Za evanjelickým kostolom – Nový Smokovec. Otvorené: 7:00 – 17:00. Správca: František Duľa, Nový Smokovec 19222.

HREBIENOK RESORT II. – Starý Smokovec

Hrebienok Resort II. – Starý Smokovec. Celodenné privátne parkovisko. Cenník: 30 minút: zadarmo a každá ďalšia začatá hodina 2€ Maximálna cena: 12€ /deň

SLALOM – Tatranská Lomnica VPS

Pod penziónom Slalom – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15€/1 deň, 5€/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.  

HREBIENOK RESORT I. – Starý Smokovec

Hrebienok Resort I. – Starý Smokovec Celodenné strážené parkovisko. Cenník: 24 hodín: 12€

BIELA VODA – Tatranská Lomnica

Zastávka na ľavej strane cesty pri Ceste Slobody smer Tatranská Lomnica – Tatranská Kotlina pri začiatku turistickej trasy (žltá značka) na Chatu pri Zelenom plese. Prevádzková doba : 6:00 – 18:00 Parkovisko nie je strážené.

PARKOVISKO PRI INTERSPORT GÁLFY – Horný Smokovec

Parkovisko pri Intersport Gálfy Horný Smokovec.    

DVOR POD PLESMI – Tatranské Matliare

Zastávka na ľavej strane cesty pri Ceste Slobody smer Tatranská Lomnica – Tatranská Kotlina pri začiatku turistickej trasy (modrá značka) na Chatu pri Zelenom plese. Celodenné parkovisko.          

KOSTOLY – ÚĽUV – Tatranská Lomnica VPS

Cesta od ÚĽUVU  ku kostolom – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Prevádzková doba: 8:00 – 18:00 Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickParkS sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.  

KASKÁDOVÉ PARKOVISKO PRI LANOVKE – Tatranská Lomnica

Kaskádové parkovisko pri kabínkovej lanovke – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: do 30 minút – ZADARMO Jeden vjazd a výjazd v rámci jedného dňa – 10€    

AUTOBUSOVÁ STANICA – Starý Smokovec VPS

Na autobusovej stanici – Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. autobus, nákladné auto: 100 €/1 deň, 10 €/hod. celodenné parkovanie obytných vozidiel nad 5 m: 50€/deň Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v […]

ŽELEZNIČNÁ STANICA- SINTRA – Tatranská Lomnica VPS

Železničná stanica – Sintra – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. autobus, nákladné auto: 100 €/1 deň, 10 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickParkS sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.    

TATRA – Starý Smokovec VPS

Nad autobusovou stanicou – Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.  

KOLIBA – Starý Smokovec VPS

Pri penzióne Koliba Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.  

IHRISKO – Nový Smokovec VPS

Pri kostole – Nový Smokovec. Celodenne parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5€/hod. autobus, nákladné auto: 100 €/1 deň, 10 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

URÁN – Tatranská Lomnica VPS

Pod hotelom Urán – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 15 €/1 deň, 5 €/hod. Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.