Parkoviská

Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

HREBIENOK RESORT II. – Starý Smokovec

Hrebienok resort II. – Starý Smokovec. Celodenné privátne parkovisko. Cenník: 40 minút: zadarmo a každá ďalšia začatá hodina 2€ Maximálna cena: 10€ /deň

BIELA VODA – Tatranská Lomnica

Zastávka na ľavej strane cesty pri Ceste Slobody smer Tatranská Lomnica – Tatranská Kotlina pri začiatku turistickej trasy ( žltá značka) na Chatu pri Zelenom plese. Prevádzková doba : 6.00. – 18.00. Cenník: osobné auto: 6€/1 deň, 2€/hod. motocykel: 4€/1 deň, 2€/hod autobus: 10€/1 deň Parkovisko nie je strážené.

HREBIENOK RESORT I. – Starý Smokovec

Hrebienok resort I. – Starý Smokovec Celodenné strážené parkovisko. Cenník: 1 hodina: 2€ 2 hodiny: 4€ 3-12 hodín: 6€ 24 hodín: 9€

DVOR POD PLESMI – Tatranské Matliare

Zastávka na ľavej strane cesty pri Ceste Slobody smer Tatranská Lomnica – Tatranská Kotlina pri začiatku turistickej trasy (modrá značka) na Chatu pri Zelenom plese. Celodenné parkovisko.          

PARKOVISKO PRI INTERSPORT GÁLFY – Horný Smokovec

Parkovisko pri Intersport Gálfy Horný Smokovec. Cenník: 3€/1 deň.  

AUTOBUSOVÁ STANICA – Starý Smokovec VPS

Na autobusovej stanici – Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,20€/hod. autobus, nákladné auto: 15€/1 deň, 3€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

TATRA – Starý Smokovec VPS

Nad autobusovou stanicou – Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,2€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

KOLIBA – Starý Smokovec VPS

Pri penzióne Koliba Starý Smokovec. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel  6€/1 deň osobné auto, motocykel  1,2€/1 hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

IHRISKO – Nový Smokovec VPS

Pri kostole – Nový Smokovec. Celodenne parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,2€/hod. autobus, nákladné auto:  15€/ deň, 3€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

URÁN – Tatranská Lomnica VPS

Pod hotelom Urán – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,2€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

AUTOBUSOVÁ STANICA – Tatranská Lomnica VPS

Autobusová stanica – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,2€/hod. autobus, nákladné auto:  15€/ deň, 3€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

POD LANOVKOU – Tatranská Lomnica VPS

Parkovisko pod lanovkou – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,2€/hod. autobus, nákladné auto:  15€/ deň, 3€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

MÚZEUM – Tatranská Lomnica VPS

Oproti Múzeu TANAP-u – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,2€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

ZASTÁVKA – Popradské Pleso VPS

Pri zastávke TEŽ – Popradské Pleso. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň. autobus, nákladné auto:  15€/ deň.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.

GRANDHOTEL – Starý Smokovec

Pred Grandhotelom – Starý Smokovec. Otvorené: 6:00 – 18:00. Cenník: motocykel: 6€/1 deň, 2€/hod. osobný automobil: 6€/1 deň, 2€/hod. karavan: 10€/1 deň, 3€/hod. Správca: TATRAMARKET POPRAD s.r.o.

V BRÁNE – Nový Smokovec

V bráne pri parkovisku Koliba – Nový Smokovec. Otvorené: 7:00 – 17:00. Cenník: 5€/1 deň, 1,50€/hod. Správca: František Duľa, Nový Smokovec 19222.

ZA KOSTOLOM – Nový Smokovec

Za evanjelickým kostolom – Nový Smokovec. Otvorené: 7:00 – 17:00. Cenník: 5€/1 deň, 1,50€/hod. Správca: František Duľa, Nový Smokovec 19222.

SLALOM – Tatranská Lomnica VPS

Pod penziónom Slalom – Tatranská Lomnica. Celodenné parkovisko. Cenník: osobné auto, motocykel: 6€/1 deň, 1,2€/hod.   Časový aj denný lístok, ako aj platba cez mobilnú aplikáciu ClickPark sú prenosné, a v reálnom čase platné na všetkých parkoviskách v správe VPS Vysoké Tatry s.r.o.  

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR