[et_social_share]

Grand Restaurant Štrbské Pleso

+421 523 262 222
reservations.hightatras@kempinski.com

Objavte najromantickejšiu atmosféru Vysokých Tatrách v Grandhoteli Kempinski na Štrbskom Plese. Elegancia reštaurácie bola docielená nádhernou rekonštrukciou, tak aby ste sa cítili ako keby sa vrátili čas. Á la carte menu je pripravené medzinárodnými kuchármi a doplnené je skvelým vínom. Pre hostí sa pripravujú lokálne inšpiratívne jedlá v inovatívnom prevedení a tak je možné si vychutnať tradičné tatranské bryndzové pirohy, ale i delikatesy svetovej kuchyne.

Vstup do noblesnej reštaurácie má aj svoje pravidlá či určený dresscode, ktorý nájdete TU! Taktiež sa vyžaduje rezervácia stola prostredníctvom hotelovej recepcie. K dispozícii je aj Lobby Launge and Bar, Zion Spa Bar či možnosť vychutnania si večere v súkromnej panoramatickej vyhliadkovej vežičke s výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry.

Viac o hoteli:

Grand Hotel KEMPINSKI HIGH TATRAS*****

Grand Hotel Kempinski High Tatras je oázou luxusu na brehu Štrbského plesa s výhľadom na majestátnu panorámu tatranských štítov. Je dostupný autom, alebo železnicou. Prílety luxusnou helikoptérou, či lietadlom sú prevádzkované z Bratislavy, Košíc, Krakova a Viedne na letisko Poprad-Tatry. Služby limuzíny sú k dispozícii na požiadanie. Vďaka spojeniu historických budov, ktoré sú zároveň národnou […]

 


regiontatry zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR