Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Grand Restaurant Štrbské Pleso

+421 523 262 222

Objavte najromantickejšiu atmosféru Vysokých Tatrách v Grand Hotel Kempinski High Tatras na Štrbskom Plese. Elegancia reštaurácie bola docielená nádhernou rekonštrukciou, tak aby ste sa cítili ako keby sa vrátili čas. Á la carte menu je pripravené medzinárodnými kuchármi a doplnené je skvelým vínom. Pre hostí sa pripravujú lokálne inšpiratívne jedlá v inovatívnom prevedení a tak je možné si vychutnať tradičné tatranské bryndzové pirohy, ale i delikatesy svetovej kuchyne.

Vstup do noblesnej reštaurácie má aj svoje pravidlá či určený dresscode, ktorý nájdete TU! Taktiež sa vyžaduje rezervácia stola prostredníctvom hotelovej recepcie. K dispozícii je aj Lobby Lounge and Bar, Zion Spa Bar či možnosť vychutnania si večere v súkromnej panoramatickej vyhliadkovej vežičke s výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry.

Viac o hoteli:

Grand Hotel Kempinski High Tatras *****

Grand Hotel Kempinski High Tatras je oázou luxusu na brehu Štrbského plesa s výhľadom na majestátnu panorámu tatranských štítov. Je dostupný autom, alebo železnicou. Prílety luxusnou helikoptérou, či lietadlom sú prevádzkované z Bratislavy, Košíc, Krakova a Viedne na letisko Poprad-Tatry. Služby limuzíny sú k dispozícii na požiadanie. Vďaka spojeniu historických budov, ktoré sú zároveň národnou […]