Top udalosti

PSOTKOV MEMORIÁL

CVIČENIA PRE ZDRAVIE

Kaviareň a čajovňa u Vlka október

Múzeum kinematografie a fotografie

Putovanie za históriou

FILMOVÁ POZVÁNKA – PREMIÉRA FILMU O VYSOKÝCH TATRÁCH

  • 08.04.2020

Vysoké Tatry, 7.4. 2020

Počas Veľkej noci 12.04.2020 o 12:15 hod. nás na RTVS 2 čaká premiéra filmu o Vysokých Tatrách. Premiéra filmu nás zachytila v čase, keď návšteva Regiónu Vysoké Tatry nie je taká, ako sme zvyknutí, obmedzenia sa dotkli aj našich veľhôr. Prostredníctvom filmu však môžete načerpať inšpirácie a objavovať  Vysoké Tatry inak.

Spoznať krásu našich hôr, objaviť históriu a kultúru regiónu, tradičnú a modernú gastronómiu, zaujímavé múzeá a galérie, hodnotnú kultúru a zažiť výnimočný relax. Tatry sú a budú liekom naďalej, a premiéra tohto filmu prichádza práve v čase, kedy vyzývame všetkých turistov a návštevníkov – nerušte Vaše pobyty, pomôžte cestovnému ruchu – zmeňte termín.

Iba podporou domácich produktov, výrobkov a dovoleniek na Slovensku pomôžeme turizmu sa pozviechať..  Veríme, že sa vám film zapáči natoľko, že ak ste vo Vysokých Tatrách nováčik, teraz nájdete ten Váš dôvod pre návštevu a ak ste pravidelným návštevníkom, že si cez obrazovku pripomeniete, prečo tieto hory všetci milujeme.

Tešíme sa, že sme sa ako Oblastná organizácia cestovného ruchu zapojili do projektu „ Čo nám z lásky dáva naša krajina“ a ukázali vám zákutia našich majestátnych hôr. Práve teraz keď je situácia v cestovnom ruchu kritická, môžete prostredníctvom filmu cestovať srdcom…

Film bol vyprodukovaný v spolupráci s mestom Vysoké Tatry a finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Okrem slovenskej verzie sú k dispozícii aj mutácie pre zahraničné zastúpenia a výstavy s cieľom predstaviť krásu nášho regiónu čo najväčšiemu počtu zahraničných návštevníkov.

Produkcia a výroba: Jasmína Stauder, Stauder holding. s.r.o

Réžia: Miro Damonson

Trailer:

 

Lucia Blašková
výkonná riaditeľka / executive director

Región Vysoké Tatry
Starý Smokovec 1
062 01 Vysoké Tatry

Tel: +421 911 092 137
e-mail: riaditel@regiontatry.sk

www.regiontatry.sk