Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Festival zdravia, prírody a regenerácie

FESTIVAL ZDRAVIA, PRÍRODY a REGENERÁCIE ako sme celý súbor pripravených podujatí nazvali, bude prebiehať takmer 5 mesiacov. Pre návštevníkov našej destinácie oficiálne odštartuje 6.mája a vyvrcholí podujatím na konci septembra pri príležitosti Dňa cestovného ruchu. Hlavnou myšlienkou a celkovou filozofiou festivalu je propagácia Vysokých Tatier ako miesta s bohatými prírodnými krásami, výbornými klimatickými podmienkami, ale zároveň s prepojením na aktivity podporujúce zdravie, šport a regeneráciu organizmu.

Víkendová „špacírka“ zdravia

Neviete ako stráviť víkend, tak vybehnite do Tatier. Príďte sa len poprechádzať na čerstvý vzduch. Urobíte niečo pre svoje telo, svojho ducha. Pre návštevníkov našej destinácie sme pripravili „špacírku“, ktorá odštartuje 6.mája 2017, ale nemusíte sa ponáhľať, počkajte si na krásne slnečné prechádzkové počasie, pretože „špacírku“ môžu návštevníci absolvovať každý víkend počas mesiacov máj a jún. Radi Vás uvidíme počas víkendov prechádzať sa po našich krásnych Tatranských osadách.

Máte okrem prechádzania chuť aj niečo nové zažiť a ochutnať?

Pripravili sme pre Vás možnosť ochutnať produkty a vyskúšať služby Tatranských zariadení počas všetkých víkendov za zvýhodnenú cenu. Pripravujeme pre Vás aj rôzne možnosti ako aktívne využiť čas v Tatrách, ktoré budú postupne zverejnené na http://www.tatry.sk/festival-zdravia/podujatia/

Neváhajte a navštívte Tatranské informačné kancelárie v Starom Smokovci a v Tatranskej Lomnici, kde Vás pracovníci zaregistrujú a za symbolický poplatok           0,99 EUR získate preukaz „Špacírkové svedectvo“, v ktorom budú uvedené všetky zariadenia so svojimi produktami a službami, ako aj mapy s typmi na prechádzky.

Stále málo?

Kontaktné údaje, ktoré ste nám poskytli budú zaradené do zlosovania T O M B O L Y o hodnotné ceny počas posledného júnového víkendu. Výhercovia budú zverejnení na stránke http://www.tatry.sk/festival-zdravia/ a kontaktovaní e-mailom.

Plagát-page-001