Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Deň detí v Tatrách a podhorí bude obzvlášť veselý

  • 31.05.2023

Starý Smokovec, 31.05.2023

Koniec tohto týždňa bude pre deti stelesnením radosti a zábavy. Tatry a okolité obce si pre vaše deťúrence prichystali množstvo programu ku ich dňu 😍 Čaká na nich množstvo smiechu, športu, hudby a nebudú chýbať ani tance, súťaže, divadlá, balóny, kreatívne dielne, zvieratká, či bublinkový workshop.

Cupi, lupi do chalupy, cupi, lupi do Tatier bež!

Všetko to odštartuje VO ŠTVRTOK Medzinárodný deň detí v Tatranskej Lomnici, kde sa deťom budú venovať hasiči, mestskí policajti, dopravná policajtka, horskí záchranári, záchranári z Červeného kríža, lesní pedagógovia, Galéria dobrá hračka a celým programom ich prevedú liptovskí zbojníci.

Taktiež vo štvrtok sa Tatranská galéria v Poprade otvorí deťom (MDD v Tatranskej galérii), kde budú pre žiakov sprístupnené všetky aktuálne výstavy a pripravené tvorivé aktivity a divadelné predstavenia v podaní divadelného súboru Trma-vrma zo ZUŠ Spojenej školy Letná ul. v Poprade.

Pedal Planet oslávi svoje 4. narodeniny a v sobotu všetkým deťom do 15 rokov umožní vstup zdarma. Každé dieťa okrem toho dostane darček!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

V SOBOTU si v Bachledke užijú deň detí, všetky deti! Najmenší návštevníci sa môžu tešiť na hudobnú rozprávočku plnú pesničiek s Ujom Ľubom, ktorý si pre vaše deti prichystal aj mini disko s cukríkovým dažďom. Divadelné predstavenie o dobrodružstvách vodníka Plutvu v prevedení divadla Cililing. Taktiež nás navštívi maskot Emil spolu s maskotom Gorgym. Naši animátormi sa na Vás tešia so súťažiam, maľovaním na tvár či balónmi.

Zábavný program a sladkú odmenu pre najmenších si prichystalo aj Štrbské Pleso, kde deň detí prebehne v údolnej stanici lanovky – v Pekylande.

Rozprávkové zážitky ponúkne Medzinárodný deň detí vo Family Resort Lučivná, kde vás čaká bohatý animačný i kultúrny program. Na svoje si prídu deti i dospelí. Čaká vás 6 rozprávkových zón s tématickými tvorivými dielničkami a zábavnými aktivitami. Od 19.00 hod. sa za sprievodu gitaristu rozhorí vatra a spoločne sa vydáme hľadať skrytý poklad kúpeľného piráta. V tombole sa bude hrať o hodnotné ceny.

den deti tatry podujatie 2022
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

V NEDEĽU na vás čaká Medzinárodný deň detí v Ždiari – Strednica, kde zažijete množstvo detských atrakcii, maľovanie na tvár, modelovanie balónov a točenú zmrzlinu.

Mega bude deň detí v OC FORUM v Poprade. MEGA nie len preto, že akcia bude určite super, ale najmä preto, lebo bude plná kociek „MEGA blocks“.

Medzinárodný deň detí 2023 v Poprade bude riadne pestrý! Klauniáda – Divadlo zo šuflíka, potom zvedavá a odvážna Dúhalka, s ktorou sa budete spolu smiať, spievať, tancovať a svet okolo seba spoznávať. Kuchárik Pepe spolu s madam Lili chystá deťom 4 originálne a zábavné recepty. Šou je interaktívna, doplnená o krásne detské piesne a tance! Nasledovať bude koncert obľúbeného populárneho detského zabávača Uja Ľuba, ktorý si pre deti pripraví rozprávočku a roztancuje detičky počas minidiskotéky. Okrem toho zažijú deti maľovanie na tvár, hry, aktivity, filmové premietanie v Kine Tatran, PaciPac – hudobno-zábavný projekt pre deti a od 10.00-18.00 Astro show – prenosné planetárium, nafukovačky a skákacie atrakcie.

Neváhajte a vyberte si spolu s deťmi program plný zážitkov, radosti a smiechu pod Vysokými Tatrami. Určite to bude stáť za to! Všetky podujatia nájdete na www.tatry.sk/podujatia.