Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Bistro Moment Batizovce

0905 490 675
bistro moment restauracia batizovce

Štýlové a útulné bistro s kapacitou 36 miest na sedenie sa nachádza na prízemí ubytovania Moment. Stoly sú koncipované tak, aby ste sa cítili príjemne, či prídete vo dvojici alebo s priateľmi či rodinou. Vítaní ste aj so svojimi ratolesťami, ktoré sa môžu zabaviť v edukačnom  detskom kútiku.

Kulinársky tím pod vedením šéfkuchára Jožka Brezu sa denne snaží pripravovať chutné a kreatívne jedlá inšpirované tradičnou slovenskou, českou a stredoeurópskou kuchyňou.

Bistro ponúka denne niekoľko sezónnych jedál, od polievky a predjedla, cez hlavné jedlá až po dezert zo surovín, ktoré nám to-ktoré obdobie ponúka. Každý deň si môžete vychutnať aj špeciálnu obedovú ponuku. V bistre Moment sa ponúka aj kvalitné víno, pivo, skvelá káva a výber čajov, chutné domáce limonády a iné ušľachtilé nápoje.

Viac o penzióne:

Moment – bistro & ubytovanie

Moment sa nachádza na Záhradnej ulici v Batizovciach a je sesterskou prevádzkou Gašperovho mlyna. V Momente si zakladajú najmä na chutnom jedle pripravenom z čerstvých, sezónnych surovín, príjemnej obsluhe a atmosfére v štýlovom prostredí či skvelých vínach. Na dvoch poschodiach Momentu sa nachádza desať priestranných, pohodlných a nadčasovo zariadených izieb. Každá izba je iná a […]