Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

APLEND Resort Beatrice

Adresa: Tatranská Lomnica 103, 059 60 Tatranská Lomnica
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: [email protected]
Web: www.aplend.com/sk/vila-beatrice

Internet Parkovanie - neplatené Detský kútik Wifi internet

Slovensko je malou-veľkou krajinou plnou čarovných miest a prírodných krás, dychberúcich panorám, zurčiacich potokov, ale aj krajinou dýchajúcou históriou. Zažite nezabudnuteľnú dovolenku v národnom parku, ktorý učaroval aj značke Lonely Planet s APLEND Resortom Beatrice. Resort pozostáva z troch samostatných budov – Vily Beatrice, Vily Júlia a Vily Magnólia s celkovou kapacitou až 134 lôžok (84 + 50). Všetky tri budovy rezortu sa nachádzajú vo vzájomnej tesnej blízkosti a poskytujú komfortné ubytovanie v štúdiách i apartmánoch.

Ústrednou budovou rezortu je nedávno plne zrekonštruovaná Vila Beatrice, ktorá poskytuje hosťom služby recepcie, malého súkromného wellness (fínska sauna), služby plne vybaveného priestranného vnútorného detského kútika, rovnako ako možnosť chutných raňajok servírovaných formou bohatých švédskych stolov. Apartmánový dom poskytuje bezkonkurenčný komfort v priestranných a štýlovo zariadených izbách typu 2+2 / 3+2 / 4+2 / 8+0, z ktorých každá disponuje modernou a plne vybavenou kuchyňou s elektrickou rúrou. Vila Beatrice Vás očarí svojou praktickosťou, dizajnom aj prvotriednymi službami. Apartmány uspokoja svojimi priestormi rodiny s deťmi, zamilované páry, business klientelu aj najnáročnejších hostí.

Takmer oproti hlavnej budove rezortu sa nachádza Vila Júlia. Apartmánový dom so štúdiami typu 2+2 a apartmánmi typu 3+2 / 4+2 je obľúbenou voľbou rodín s deťmi a turistov, ktorých nadchla impozantnosť Vysokých Tatier. Svojou polohou v tesnej blízkosti centra Tatranskej Lomnice sa Vila Júlia teší častej návštevnosti hostí pochvaľujúcich si bezprostrednú blízkosť najobľúbenejších atrakcií tejto tatranskej osady. Štúdiá aj apartmány disponujú plne vybavenými kuchyňami, ktoré tešia predovšetkým klientov hľadajúcich individuálny typ stravovania. Najmenší hostia nájdu na poschodí Vily Júlia aj útulný detský kútik plný hračiek.

Necelých 300 metrov od Vily Beatrice a Vily Júlia sa nachádza posledná budova Resortu Beatrice – Vila Magnólia. Vila Magnólia víta svojich hostí v hlavnom vestibule útulným sedením s priestranným detským kútikom. Apartmánový dom poskytuje komfortné ubytovanie v praktických a moderne zariadených štúdiách typu 2+2 / 3+2 a v apartmánoch typu 3+2 / 4+2. Všetky štúdiá aj apartmány disponujú plne vybavenými kuchynskými kútmi. Vila Magnólia je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi vďaka svojmu rozsiahlemu exteriéru s posedením, ktorý je ako stvorený pre detské šantenie. Svojou polohou v blízkosti lanoviek a najobľúbenejších zjazdoviek je vyhľadávanou rovnako v lete ako aj v zime. Novinkou rezortu sú taktiež nabíjačky pre elektromobily a autá značky Tesla.

Rezort: Vila Betrice (KLIK), Vila Mgnólia (KLIK), Vila Júlia (KLIK).