Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

APLEND Olívia Restaurant Nový Smokovec

+421 903 582 679

Olívia Restaurant je novo otvorená reštaurácia horského typu vo Vysokých Tatrách. Nachádza sa na prízemí apartmánového domu APLEND Vila Olívia. Štýlový interiér pripomínajúci modernú horskú chatu si Vás získa nielen komfortným posedením, ale aj vkusne navrhnutými doplnkami, ktoré podčiarkujú celkovú eleganciu objektu. Olívia Restaurant je pomyselne rozdelená na dve časti. Útulné priestory prezentujú dizajnovú kaviareň s množstvom teplých a studených nápojov, ktoré Vás zahrejú alebo osviežia po dobrej lyžovačke, romantickej prechádzke či turistike.

Olívia Restaurant je však aj miestom gastronomických zážitkov. Všetky jedlá sú pripravované s láskou z čerstvých surovín a kvalitných ingrediencií. Tradícia vynikajúcej kuchyne sa v Olívia Restaurant spája s temperamentom talianskych chutí. Skvelé pokrmy sú doplnené rozmanitou vínnou kartou, ktorá poteší chuťové poháriky každého someliéra. Ak hľadáte priestory pre uzavretú spoločnosť, rodinné oslavy či firemné posedenia, vkusne navrhnuté priestory Olívia Restaurant sú pre Vás ako stvorené.

Člen združenia Taste of Tatry. Donášková služba cez dones.to.

Viac o apartmánoch:

APLEND Vila Olívia

Poloha zariadenia patrí medzi najlepšie lokality v rámci obce Nový Smokovec. Vila, obkolesená tatranskými stromami s potokom žblnkajúcim pod oknami, v blízkosti všetkého, čo návštevník Tatier očakáva, patrí k najvyhľadávanejším polohám turistov v Tatrách. Vila Olívia pozostáva z desiatich apartmánov rozdelených do dvoch kategórii: apartmán 2+2 a apartmán 4+2. Apartmány sú vybavené moderným spotrebičmi ako […]