Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

APLEND Koliba Kamzík Starý Smokovec

+421 902 244 111

Koliba Kamzík je tradičná slovenská reštaurácia v Starom Smokovci. Svojím štýlovým ľudovým zariadením, prvotriednou obsluhou a predovšetkým kvalitnou gastronómiou, ktorá kombinuje pravú domácu slovenskú kuchyňu s modernými chuťami z celého sveta, patrí už celé roky k najlepším reštauráciám vo Vysokých Tatrách.

Na svoje si tu prídu milovníci tradičnej kuchyne – bryndzových halušiek, strapačiek či zemiakových šúľancov, ale aj nadšenci novodobých steakov, čerstvých grilovaných rýb a  vegetariánskych šalátov. Nezabudlo sa samozrejme ani na najmenších hostí, ktorý si môžu vychutnať detské porcie v plne vybavenom detskom kútiku!

Vnútorná kapacita Koliby Kamzík je do 80 miest. V teplých mesiacoch Vás privíta aj vonkajšia terasa s kapacitou do 80 miest. Všetky vnútorné aj vonkajšie priestory reštaurácie Koliba Kamzík sú nefajčiarske.

Člen združenia Taste of Tatry. Donášková služba cez dones.to.

Viac o apartmánoch:

APLEND Apartmány Koliba Kamzík

Prostredie Starého Smokovca poskytuje jedinečný zážitok rodinám s deťmi, vysokohorským turistom i bežnému návštevníkovi hľadajúcemu nové miesta. Rozmanitosť jednej z najznámejších lokalít Vysokých Tatier nepozná hraníc. Štúdiá a apartmány Koliba Kamzík s celkovou kapacitou 32 lôžok (16 + 16) poskytujú bezkonkurenčne komfortné ubytovanie v moderných ľudovo zariadených priestoroch. Ubytovacie jednotky si Vás získajú nielen svojou […]