Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

ZINGI – Zázvorový nápoj

0944 592 141

Slovo ZINGI má svoj pôvod v latinskom názve “zingiber” pre zázvor, ktorý je základnou ingredienciou všetkých našich produktov. Zázvor, s jeho jemne pikantnou a prenikavou chuťou, je tým, prečo na naše produkty nezabudnete.

Pre nás zakladateľov, je názov ZINGI synonymom pre vášeň, chuť, zážitok, živosť, energiu a originalitu. Každý dúšok ZINGI je pozvaním do sveta ostrých, no zároveň jemných chuťových tónov, ktoré osviežia Váš zmysel pre chuť a potešia Vás aj svojim luxusným a originálnym dizajnom.

V našej ponuke nájdete klasickú nealkoholickú ZINGI zázvorovú esenciu v pasterizovanom či nepasterizovanom prevedení. A zašli sme ďalej, len nedávno sme vyrobili náš ZINGI Zázvorový likér a zázvorové pivo, s ktorými okúsite zázvor v ďalšom zaujímavom prevedení. Toto vedia ponúknuť iba kvalitné a starostlivo vyberané ingrediencie v ZINGI. Každý dúšok je sladený medom od renomovaného slovenského včelára, čo len podčiarkuje našu oddanosť kvalite a autenticite.

Potrebujete do svojho života šťavu? Pridajte ZINGI nealko a zároveň získate aj svojho osobného zázvorového lekára na každý deň.

VYBRAŤ – PRETREPAŤ – UŽÍVAŤ