Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness Valéria

+421 522 853 518
hotel lomnica wellness tatry

Wellness centrum Valéria v Hoteli Lomnica***** je príjemným miestom, ktoré blahodarne pôsobí nielen na telo, ale tiež na dušu. Útulná relaxačná oáza je čiastočne zasadená do historickej časti hotela a plne vybavená moderným zariadením, ponúkajúca širokú škálu procedúr a komplexných služieb podľa aktuálnej sezónnej ponuky. S istotou v nej naberiete potrebnú energiu, oslobodíte svoje myšlienky a užijete si nesmiernu pohodu.

 Či už si chcete dobre zaplávať, alebo sa uvoľniť vo vírivke, vo vodnom svete Hotela Lomnica na vás čakajú bohaté možnosti oddychu. Pre plavcov je k dispozícii bazén s protiprúdom a teplotou 26 – 27 °C. Je ako stvorený na ranné rozhýbanie sa. Ideálnym miestom na relax sú však aj dve vírivky – vonkajšia vírivka s oddychovou zónou a teplotou 36 – 37 °C a vnútorná vírivka s privátnou zónou pre nerušené súkromie. Sauna príjemne zahreje každé telo a uvoľní psychiku po náročnom dni. Teplý vzduch prehreje do hĺbky celý organizmus a pozitívne zapôsobí na kardiovaskulárny systém. Doprajte si unikátny oddych v zime či v lete, a to hneď v niekoľkých podobách. Podľa vášho výberu môžete využiť suchú, parnú aj infrasaunu, doplnené o ochladzovací bazén a možnosť zážitkovej sprchy. Po kvalitnom saunovaní si vydýchnete s knižkou alebo drinkom v ruke v soľnom a tatranskom tepidáriu.

Doprajte si komfortný odpočinok v malebnom prostredí. Vyberte si z bohatej ponuky masáží a procedúr, prostredníctvom ktorých môžete zefektívniť zotavenie sa po tréningoch alebo prispieť k posilneniu prevencie pred prípadnými zraneniami, ku ktorým často dochádza z dôvodu jednostranného preťažovania určitých častí tela.

Viac o hoteli:

Hotel LOMNICA*****

Vstúpte do sveta umenia, zážitkov, noblesy a výnimočného prostredia pod Lomnickým štítom. Hotel Lomnica ponúka prvotriedne ubytovanie a výnimočný boutique servis v historickej a modernej časti. Historická časť ponúka 29 izieb, ktoré sú dokonalé v každom detaile. V modernej časti hotela sa nachádza 37 komfortných izieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderného ubytovania. Hotel Lomnica je ako jediný vo Vysokých Tatrách […]