Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness svet regenerácie a oddychu – Hotel Sorea Trigan

+421 52 3211 850

Vo wellness svete regenerácie a oddychu v hoteli Sorea Trigan na Štrbskom Plese nájdeme nerezový relaxačno-plavecký bazén 15 x 6 m, 6 x 4 m, detský bazén 6 x 3 m, masážne sedenie – so sedacou perličkou, chrbtové masážne trysky, ležadlovú vzduchovú bublinkovú masáž celého tela – perličkový kúpeľ, vodný chrlič – masáž hornej časti chrbtice, proti prúdové plávanie – trysky, sprchu a ležadlá.

V saunovej časti nájdeme fínsku saunu, parnú modrú saunu, parnú smaragdovú saunu, vonkajší ochladzovací bazén, odpočiváreň s ležadlami a relaxačnou hudbou. Každý klient dostane na recepcii wellness centra knáramok na uzamknutie skrinky na úschovu vecí. V priestoroch je sociálne a hygienické zázemie a špeciálne vyškolený personál.

Viac o hoteli:

Hotel SOREA TRIGAN***

Kongres a relax Hotel *** SOREA TRIGAN je situovaný v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier pri Novom Štrbskom plese na území Tatranského národného parku, ktorý je najvýznamnejšou prírodnou rezerváciou na Slovensku. Štrbské Pleso je významným turisticko-športovým centrom a zároveň najvyššie položeným liečebným miestom Vysokých Tatier. Hotelovým hosťom sú k dispozícii pohodlne zariadené jednoposteľové izby a dvojposteľové izby s […]