Wellness – Kontakt Wellness Hotel

+421 902 868 768
recepcia@hotelkontakt.sk

Relax pre telo aj dušu v Bazénovom & Vitálnom svete parných kúpeľov, hrejivých sáun, vodných atrakcií a relaxačných miestností s rozlohou 1000 m2 v 7 saunách a relaxačných miestnostiach, v Jacuzzi bare a 4 vírivkách Vás určite v Starej Lesnej príjemne prekvapí. V bazéne sa nachádzajú vodné atrakcie, masážne sedadlá, vodné trysky či osviežujúce miešané nápoje priamo vo vírivke v Jakuzzi bare.

V Tatranskej saune si zas vychutnajte bylinkovú a mentolovú inhaláciu, osviežte pokožku v parnej saune a uvoľnite svaly v infra saune. Relaxujte vo vírivkách v interiérovej časti aj pod holým nebom na wellness terase. Taktiež tu nájdeme tepidárium, príjemnú procedúru ,,Duša vody“ či možnosť bylinkovej inhalácie. Unikátne salónne kúry, masáže, pílingy a špecializované ošetrenia tela a tváre Vás rozmaznajú a potešia. Vyskúšať môžete aj exotické procedúry inšpirované ázijskou a japonskou tradíciou.

Viac o hoteli:

Kontakt Wellness Hotel****

Malý kúsok raja… to je štvorhviezdičkový Kontakt wellness hotel**** na okraji majestátnych Vysokých Tatier. Obklopený nádhernou horskou prírodou je ideálnou voľbou pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, školenia a teambuildingové pobyty. Výnimočný vitálny svet sa rozprestiera na ploche 1000 m2 a ponúka návštevníkom 7 sáun a relaxačných miestností, bazén, jacuzzi bar s vírivkami, masáže […]