Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Wellness – Hotel Slovan

+421 948 20 40 40
wellness hotel slovan tatry

Vychutnajte si dokonalý pôžitok z oddychu a masáže v lone tatranskej prírody. Po pobyte na čistom horskom vzduchu  navštívte Relax centrum v hoteli Slovan s oddychovým bazénom s masážnymi tryskami a blahodarne pôsobiacou parnou saunou s eukalyptom alebo novou fínskou saunou a zverte sa do rúk skúseným a empatickým terapeutom. Vychutnáte si pôžitok z masáží, zábalov či terapií do sýtosti. Zamestnanci Vám radi odporučia tú najvhodnejšiu procedúru  práve pre Vás.

Pôžitok a pocit znovuzrodenia umocní i atmosféra terapeutických miestností, ktorá nadväzuje na farebný koncept hotela v prevedení ročných období. Vaše telo i myseľ pohladí na mieru pripravená relaxačná hudba a aromaterapeutické esencie a vonné oleje z prírody. Počas každej procedúry máte k dispozícii to najlepšie, čo tatranská príroda pre svojich návštevníkov pripravila – horskú pramenistú vodu.

Wellness myslí i na detičky. V Relax centre hotela Slovan sa budete cítiť príjemne. Pre rodinky je k dispozícii prebaľovací kútik, detský kútik i vybavenie pre najmenších na kúpanie: detské plávacie kolieska, rukávniky. Ideálna teplota vzduchu i vody láka na prvé zoznámenie sa s mokrým živlom.

Vo wellness bare si môžete vychutnať rôzne drinky a v lete je k dispozícii letná terasa na posedenie.

Viac o hoteli:

Hotel SLOVAN***

HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel SLOVAN je u rodičov s deťmi obľúbený […]