Top udalosti

Tatranské kultúrne leto – KOMORNE

tatranske kulturne leto

Jazdy historickými električkami

Zájazdy s CK MORAVA

ck morava vylety zajazdy vysoke tatry

Burza starožitností

burza poprad

Putovania za históriou

putovanie spredavzanie tatry historia

Chata BERNARDÍNA

Adresa: Tatranský Lieskovec 3132, 059 41 Tatranská Štrba
Tel. číslo: +421 903 618 998
E-mail: janababincova@stonline.sk
Web: www.vysoketatry.com/bernardina/

Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom

Príďte na chatu “Bernardína“ v chatovej oblasti Tatranský Lieskovec 3, ktorá je súčasťou tatranskej obce Tatranská Štrba, pod Štrbským Plesom. Tu môžete relaxovať celoročne a využívať pohostinnosť a výborné zázemie, ktoré Vám môžeme poskytnúť, vo výborne zariadenej chate. Mimoriadne cennou je ideálna poloha chaty „Bernardína“ na ktorú sa možno dostať celoročne autom, vlakom, autobusom, k hotelom, obchodom, pošte, zastávke vlaku – „zubačke“ je 5 minút a centru Vysokých Tatier – Štrbskému Plesu je 8 minút. Ku chate sa dostanete po celý rok autom, popri zubačke, od zastávky zubačky 250 m, parkovanie je na oplotenom stráženom parkovisku priamo pri chate pre 3 autá.

Chata je situovaná s možnosťou ubytovania 9 osôb, sú tu izby 1×3 / 1×2 / 1×4 lôžka, veľká samostatná kuchyňa. Pri vstupe do chaty Vás privíta veranda, kde si môžete spríjemniť čas poobedňajšou kávou. Vstúpite do predsiene, kde môžete stolovať, táto je prepojená s veľkou obývacou halou s krbom, sedacími súpravami, televízorom so satelitom. S halou je prepojená veľká kuchyňa, ktorá je kompletne vybavená elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou. Je tu kúpeľňa so sprchou a samostatné WC. Na poschodí sú spálne s lôžkami 1×3 / 1×2 / 1×4 lôžka. Každá izba má balkón a rádio. Tiež je tu samostatné sociálne zariadenie s WC. Chata je vykurovaná elektrickým ústredným kúrením na počítač, je veľmi teplá.

Pre oddych po celodennom výlete si môžete na ohnisku opekať, vo vonkajšom krbe ugrilovať špeciality, ktoré môžete konzumovať na štýlovom tatranskom stole s lavicami, ktorý je v noci osvetlený. Sme radi, ak Vás naša ponuka zaujala a vždy Vás privítame a spríjemníme Vám pobyt a relax v chate „Bernardína“.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR