Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

TATRY ART

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Rezort pri jazere Podbanské

Adresa: 032 42 Pribylina – Podbanské 1319
Tel. číslo: +421 947 948 448, +421 947 901 202
E-mail: [email protected], [email protected]
Web: www.rezortprijazere.sk/sk

Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detské ihrisko Detský kútik Vírivka Sauna Reštaurácia Bar Stolný tenis Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wellness Wifi internet

V Rezorte pri jazere v Podbanskom nájdete to, čo je človeku také prirodzené – spojenie s prírodou. Na tomto spojení je tu postavené všetko – od ubytovania, cez gastronómiu až po zážitky.

Oddýchnuť si môžete v súkromí piatich drevených chát alebo sa ubytovať v jednej z dvanástich izieb alebo vo dvoch apartmánoch v hlavnej budove rezortu.

Pre našich najmenších hostí sme si pripravili zábavné vonkajšie ihrisko s množstvom atrakcií. Deti sa môžu vyšantiť na šmýkačke, hojdačke, trampolíne, či v rozprávkovom domčeku alebo pieskovisku. Svoje zručnosti si otestujú na pohyblivom lane. Vaše ratolesti máte na dohľad priamo z reštaurácie alebo terasy, kde si môžete pochutnať na skvelom jedle alebo sa posilniť kávou značky Pavin Caffe s domácim dezertom.

Počas nepriaznivého alebo chladnejšieho počasia sa detičky môžu zabávať v detskom kútiku, ktorý sa nachádza v reštaurácii.

Každá z chát je rozdelená na dve časti so samostatnými vchodmi, aj parkovaním. V jednej časti sa môžu ubytovať štyri osoby s možnosťou dvoch prísteliek. Nájdete tu dostatok súkromia a priestoru na oddych po dňoch plných zážitkov. Máte k dispozícii vlastný altánok a gril, aby ste boli prírode stále čo najbližšie. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa.

V okolí je množstvo príležitostí na zaujímavé letné i zimné aktivity, akými sú cyklistika, turistika, či lyžovanie.

Jedinečná svadba v lone tatranskej prírody dotiahnutá do poslednej bodky. Oslávte svoj veľký deň „D“ v rezorte pri jazere Podbanské. Pripravíme vám nezabudnuteľný svadobný obrad pod holým nebom, v obklopení lesa, pri zurčiacom jazierku a svadobnú hostinu v reštaurácii so všetkým, čo k tomu patrí.

 

Vo hoteli  takisto nájdete:

Wellness – Rezort pri Jazere

Obklopuje vás príroda, ktorá priam nabáda, aby ste spomalili a upokojili svoju myseľ aj telo. Zaslúžený oddych si môžete dopriať v privátnom wellness. Zahrejete sa v suchej či infra saune a poriadne sa uvoľníte vo vírivke. Viac o rezorte: