Top udalosti

MÚZEUM KINEMATOGRAFIE A FOTOGRAFIE – program máj

Kaviareň u Vlka program máj

Putovanie za históriou

Stavby Gedeona Majunkeho na fotografiách

Ladislav Janiga – Hory, môj život

Apartmán Tatranská Lomnica

Adresa: Tatranská Lomnica 133, Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 910 979 213
E-mail: info@tatranska-lomnica.sk
Web: www.tatranska-lomnica.sk/

Parkovanie - neplatené Detský kútik Wifi internet

Rekreačný apartmán ponúka ubytovanie v nedávno postavenom trojizbovom mezonetovom apartmáne (samostatný byt v podkroví obytného domu – 4. poschodie) (cca 80 m²) s krásnym výhľadom, v Tatranskej Lomnici. Ubytovanie až pre 8 osôb – 2x dvojposteľová izba (spálňa, obývacia izba), 1×4 – posteľová izba (2 rozťahovacie postele).

Byt má plne vybavenú kuchyňu (chladnička, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnka, elektrická rúra, plynová varná doska), kúpeľňu s veľkou vaňou, samostatné WC s umývadlom, uzavretú lodžiu a pod. V byte sú plávajúce podlahy a dlažba. V obývacej izbe sa nachádza satelitná LCD TV, rádio. Apartmán sa vždy prenajíma ako celok, to znamená, že v jednom čase je tam len jedna skupina hostí (či už dvaja alebo viac). Samozrejmosťou je posteľná bielizeň, uteráky a pod.

K dispozícii je aj detská stolička a postieľka. V apartmáne je tiež menší detský kútik s hračkami. V celom apartmáne je plne k dispozícii WiFi internet pre hostí zadarmo. Apartmán sa nachádza asi 10 minút peši od železničnej stanice a centra Tatranskej Lomnice, 20 minút od stanice lanovky na Skalnaté Pleso. V blízkosti je  obchod, detské ihrisko. Parkovanie je možné pred domom. Parkovanie pri dolnej stanici lanovky je tiež zadarmo a k dispozícii je tiež úschovňa lyží, topánok, batožiny (za poplatok). Preferujeme ubytovanie rodín a malých skupín 4-5 osôb, ktoré nerušia nočný kľud susedov.