Top udalosti

ONLINE koncerty v Tatranskom ľadovom dóme

Tatranský ľadový dóm- zatvorený do odvolania

Kalvária na Peknú vyhliadku

Penzión VILLA GERLACH

Adresa: Nový Smokovec 40, 062 01 Vysoké Tatry
Tel. číslo: + 421 948 030 938
E-mail: info@villagerlach.sk
Web: www.villagerlach.sk

Internet Parkovanie - neplatené Detský kútik Požičovňa športových potrieb Wellness

Penzión ponúka ubytovanie pre 21 osôb v 8 izbách. V štyroch izbách je možnosť dorobiť prístelky. Každá  izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením. Zaujímavosťou v našom penzióne je to, že izby sú pomenované podľa tatranského vrchu, ktorý tvorí ich výzdobu, výnimkou je akurát izba Solisko, ktorej výzdoba je v štýle maliara Muchu.

Recepcia je spojená s raňajkovou miestnosťou. V nej podávame našim hosťom raňajky formou bufetových stolov. Okrem toho môžu ubytovaní hostia stráviť svoj voľný čas v týchto priestoroch pri podávaných alko a nealko nápojoch, prípadne pri pozeraní TV, alebo videa vo večernom čase.

Naším hosťom je k dispozícií  spoločenská miestnosť, ktorá sa nachádza v suteréne penziónu. V nej môžu tráviť čas v prípade nepriaznivého počasia, alebo počas dlhých zimných večerov. Do výbavy spoločenskej miestnosti patrí biliardový a kartársky stôl, stolný hokej, elektronické šípky, rôzne spoločenské hry, knižnica, atď. Naši hostia majú tiež k dispozícií  stacionárny bicykel a posilňovací stroj.