Top udalosti

Putovanie za históriou tatranských osád

Medzinárodný festival horských filmov

Kaviareň a čajovňa u Vlka september

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

cvicenie cely rok tatry

Múzeum kinematografie a fotografie september 2022

Penzión Vila Emma

Adresa: Móryho 4015, 059 85 Vysoké Tatry-Štrbské Pleso, Slovensko
Tel. číslo: +421 910 478 555
E-mail: tatryvilaemma@gmail.com
Web: www.vilaemma.sk

Kaviareň Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Detský kútik Vírivka Masáže Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Stolný tenis Wellness Wifi internet

Celková kapacita penziónu je 45 osôb (31 pevných + 14 prísteliek). K maximálnemu pohodliu ponúkame na požiadanie aj detskú postieľku. Celkom 3 poschodia bez výťahu. Ponúkame ubytovanie v 2-lôžkových, 3-lôžkových, rodinných izbách a komfortných izbách s balkónom. Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením (toaleta, sprchový kút), TV a výhľadom.

Bohaté raňajky formou bufetových stolov a teplých raňajkových jedál, kde nájdete vždy čerstvé pečivo, zeleninu, ovocie  a rôzne iné chutné dobroty. Odporúčame tiež využiť viacero dobrých reštaurácií v okolí (do 5 minút chôdze). Stravu si u nás môžete pripravovať aj sami v plne zariadenej kuchynke pre hostí.

Deti u nás nájdu množstvo hračiek a spoločenských hier. Relaxovať môžete napr. aj na deke v malom parku v blízkosti – obľúbenom mieste pre rodinu s malými deťmi, najmä vo večerných hodinách (ak to dovolí počasie).