Top udalosti

Igor Piačka – Rozprávky a povesti

Svet IZMOV

Výstava sane a sánkári ha historických fotografiách

Kalvária na Peknú vyhliadku

Penzión Vila Emma

Adresa: Móryho 4015, 059 85 Vysoké Tatry-Štrbské Pleso, Slovensko
Tel. číslo: +421910478555
E-mail: tatryvilaemma@gmail.com
Web: www.vilaemma.sk

Kaviareň Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Detský kútik Vírivka Masáže Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Stolný tenis Wellness Wifi internet

Celková kapacita penziónu je 45 osôb (31 pevných + 14 prísteliek). K maximálnemu pohodliu ponúkame na požiadanie aj detskú postieľku.
Celkom 3 poschodia, bez výťahu. Ponúkame ubytovanie v 2-lôžkových, 3-lôžkových,  rodinných izbách a komfortných izbách s balkónom. Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením ( toaleta, sprchový kút ), TV a výhľadom.

Bohaté raňajky formou bufetových stolov a teplých raňajkových jedál, kde nájdete vždy čerstvé pečivo, zeleninu, ovocie  a rôzne iné chutné dobroty. Odporúčame tiež využiť viacero dobrých reštaurácií v okolí (do 5 minút chôdze). Stravu si u nás môžete pripravovať aj sami v plne zariadenej kuchynke pre hostí. 

Deti u nás nájdu množstvo hračiek a spoločenských hier. Relaxovať môžete napr. aj na deke  v malom parku v blízkosti – obľúbenom mieste pre rodinu s malými deťmi, najmä vo večerných hodinách (ak to dovolí počasie ).

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR