Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Tatranský ľadový dóm

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

Penzión Horáreň Sosna

Adresa: Tatranská Polianka 18, 062 01 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 918 263 585
E-mail: [email protected]
Web: www.horarensosna.com/

Terasa Bar Internet Parkovanie - neplatené

Horáreň Sosna sa nachádza v srdci Tatranskej Polianky a jej história siaha do čias prvého osídlenia tejto pôvodnej tatranskej osady. Kedysi horáreň, dnes jedinečný penzión s príbehom, do ktorého sa zamilujete. Jeho priestory sú nádherne, rozprávkovo, štýlovo zrekonštruované. Ani sto slov nevyváži jeden zážitok.

Horáreň Sosna dnes ponúka turistom, návštevníkom Tatier ubytovanie v šiestich dvojlôžkových, jednej jednolôžkovej a jednej štvorlôžkovej izbe. Všetky útulné izby s vôňou dreva a výhľadom na končiare Tatier majú vlastné sociálne zariadenie, TV a wi-fi. Vďaka ideálnej polohe, len niekoľko metrov od tichej, tradičnej zastávky tatranskej električky, je penzión skvelým miestom pre všetky turistické plány, ale i pasívny oddych v lone tatranskej prírody.

Domáce tatranské prostredie v Horárni Sosna ocenia ako jednotlivci, tak i rodiny s deťmi, či skupiny milovníkov hôr. Pre náročnejších záujemcov je v ponuke aj možnosť pracovných teambuildingov, či prenájom celého objektu pre uzavretú spoločnosť. Kapacita zariadenia je 15 osôb, plus možnosť dvoch prísteliek. Pre ubytovaných hostí sú v ponuke za príplatok raňajky. Ďalšie stravovacie služby podľa dohody, individuálne.