Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

TATRY ART

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

APLEND Lake Resort***

Adresa: Móryho 4067, 059 85 Štrbské Pleso
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: [email protected]
Web: www.aplend.com

Parkovanie - neplatené Wifi internet

Objavte čaro oddychu v nádhernom horskom prostredí na brehu malého Štrbského plesa. Lukratívne apartmány Lake Resort Vás určite očaria svojim príjemným interiérom a podmanivým exteriérom s unikátnymi výhľadmi na jazero a Tatranskú panorámu.

Rezort disponuje úplne novými, modernými a kompletne zariadenými apartmánmi pre Váš maximálny komfort. Súčasťou každého apartmánu je balkón, plnohodnotná kuchynka, obývačka s rozkladacím gaučom a  TV. V niektorých apartmánoch sa nachádza aj práčka. Samozrejmosťou je k dispozícií úschovňa lyží priamo v priestoroch rezortu.

Najväčším bonusom je hlavne poloha rezortu, ktorý sa nachádza len 2 minúty pešo od železničnej stanice a 2 minúty od zástavky skibusu, ktorý Vás vyvezie až do lyžiarskeho strediska. Personál a služby recepcie sú pre ubytovaných hostí k dispozícii 24 hodín v neďalekom Hoteli Ovruč, ktorý je od rezortu vzdialený len 150 metrov a ktorého súčasťou je aj wellness centrum, kde si hostia môžu dopriať zaslúžený relax v saunách či vírivke.

 

Wellness v hoteli APLEND Ovruč***:

Wellness – APLEND Hotel Ovruč***

V rámci hotela je ubytovaným hosťom k dispozícii moderný wellness s kapacitou 10 osôb, ktorý ponúka 3 druhy sáun, vírivku, oddychovú miestnosť a ochladzovaciu zónu. Vstup: V prípade záujmu o vstup do wellness je potrebné vykonať rezerváciu vopred. Vstup do wellness si môžete rezervovať na tel. č. +421 910 264 714 alebo priamo u personálu recepcie. Poplatok za vstup pre 1 osobu […]