Top udalosti

TRADIČNÝ VIANOČNÝ JARMOK POPRAD

PREDVÁDZANIE DREVOREZBY V ÚĽUV TATRANSKÁ LOMNICA

ZIMNÁ BEŽECKÁ SÉRIA – 2. KOLO

PUTOVANIE ZA HISTÓRIOU TATRANSKÝCH OSÁD

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

Apartmány BELVEDER

Adresa: Tatranská Lomnica 14674, 059 60 Tatranská Lomnica
Tel. číslo: + 421 948 505 010
E-mail: info@apartmanybelveder.sk
Web: www.apartmanybelveder.sk

Terasa Parkovanie - neplatené Vírivka Sauna Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Bar Wellness Wifi internet

Apartmány Belveder sú situované v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v atraktívnej časti Tatranskej Lomnice v blízkosti lyžiarskeho areálu len 350 m od kabínkovej lanovky na Lomnický štít a lyžiarskeho strediska SKI CENTRUM Tatranská Lomnica s najvyššie položenou a zároveň najdlhšou zjazdovkou na Slovensku, ktorá je garanciou najlepšej lyžovačky, i v lete sú jedinečným miestom pre uskutočnenie vyhliadkových výletov lanovkou i výletov po zaujímavých turistických trasách. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou.

Aparthotel Vám ponúka ubytovanie v 10 apartmánoch. Všetky apartmány sú zariadené moderným nábytkom a sú nefajčiarske. V každom z nich je dostupné WI-FI pripojenie na internet zdarma.

Pre najmenších návštevníkov pripravujeme novú herňu vybavenú hračkami a hrami pre malých aj veľkých. Parkovisko je neplatené. V apartmánoch je možné ubytovanie so zvieraťom.

Súčasťou budovy je aj moderné wellness, ktoré ponúka originálny pivný kúpeľ a jedinečné wellness balíčky. Pivný kúpeľ je pripravovaný podľa vlastnej receptúry, doplnenej o tatranskú pramenitú vodu. Je vhodným darčekom nielen pre milovníkov piva, ale aj ako skrášĺujúci regeneračný kúpeľ poskytujúci relax a uvoľnenie celého tela. Kúpeľ je výnimočný vďaka svojmu obsahu vitamínov skupiny B, sacharidov a proteínov. Podporuje regeneráciu pokožky, detoxikuje a uvoľňuje kožné póry, pôsobí priaznivo pri kožných ochoreniach a celulitíde, hydratuje a zjemňuje suchú a popraskanú pokožku. K pivnému kúpeľu podávame exkluzívne nepasterizované a nefiltrované živé pivo priamo z výčapu, aby ste mohli okúsiť blahodarné účinky piva aj zvnútra.

Vo wellness sa nachádza fínska a infra sauna, vírivka MAXI, slamenné lôžko a oddychová miestnosť “brezový háj”.

 

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR