Top udalosti

Veľký majster drobného emailu

Annamária Mikulíková – Éternelle

July Haluzová – Erupcia farieb v Hoteli International

LESY TATRANSKÉ

Kurz zelenej karty a golfová škola pre deti

Apartmány B101 Vysoké Tatry

Adresa: Apartmán B 101 v Hrebienok resorts, Stary Smokovec 22/22, Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 905 200 883
E-mail: jkglobalpartner@gmail.com
Web: apartman-b101-vysoke-tatry.webnode.sk

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detský kútik Reštaurácia Bar Parkovanie - platené
Radi vás uvítame v našej kompletne vybavenej rodinnej izbe -štúdiu, umiestnenom v apartmánovom dome v samom centre Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Výborná poloha, spolu s kvalitnými službami predurčujú váš kvalitný oddych v lone krásnej prírody Vysokých Tatier.

Každému ubytovanému hosťovi bude vystavená Tatry card na čerpanie zliav a výhod na území celých Vysokých Tatier.

Apartmán B101_kupelka Apartmán B101_izba

Poloha

Starý Smokovec je najstaršou tatranskou obcou a administratívnym centrom Vysokých Tatier. Nachádza sa tu mestký úrad, hotely, požičovne a taktiež cestovné kancelárie. Obec sa nachádza na križovatke Cesty slobody s cestou II/534 od Popradu priamo medzi obcami Nový a Horným Smokovec. Starý Smokovec patrí spoločne so Štrbským plesom a Tatranskou Lomnicou medzi centrá cestovného ruchu vo Vysokých Tatrách. Nachádzajú sa tu taktiež historické budovy Švajčiarsky dom a vila Flóra. Dominantami obce sú hotel Grand, rímskokatolícky kostol, vila Klotilda a taktiež zastávka Tatranskej elektrickej železnice.

Ubytovanie

Apartmán č. B 101 o rozlohe 42,53 m2 je situovaný na prízemí apartmánového domu Hrebienok resort a pozostáva z izby, kúpeľne a terasy s výhľadom do kvetinovej záhrady, súčasťou izby je kuchynský kút, súčasťou kúpeľne je WC a sprchovací kút. Je kompletne vybavený s manželskou posteľou ďalej šatníková skriňa, vešiaková stena, dve rozťahovacie kreslá, konferenčný stolík, 1 ks koberec, 2 ks predložky pred posteľ, televízor, komoda pod televízorom, kuchynský stôl s 2 ks stoličkami, kuchynský kút s vybavením (príbor, taniere, poháre, hrniec, varná kanvica), zabudovaná mini chladnička, zabudovaná elektrická varná doska, vybavenie terasy (2 ks kreslá z umelohmotného ratanu, okrúhly stolík). Je riešný bezbarierovo.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR