Top udalosti

TRADIČNÝ VIANOČNÝ JARMOK POPRAD

PREDVÁDZANIE DREVOREZBY V ÚĽUV TATRANSKÁ LOMNICA

ZIMNÁ BEŽECKÁ SÉRIA – 2. KOLO

PUTOVANIE ZA HISTÓRIOU TATRANSKÝCH OSÁD

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

Apartmán Nový Smokovec 75

Adresa: Nový Smokovec 75, 06201 Vysoké Tatry, Slovakia
E-mail: apartman.smokovec75@gmail.com
Web: 0908250450

Parkovanie - neplatené

Apartman Nový Smokovec 75_balkon Apartman Nový Smokovec 75_izba Apartman Nový Smokovec 75_kuch Apartman Nový Smokovec 75_kuchn Apartman Nový Smokovec 75_obyv

Poloha

3-izbový komfortný apartmán v Novom Smokovci, nachádzajúci sa vo vynikajúcej lokalite bezprostredne (100 m) pri vlekoch (Ski-centrum Jakubkova lúka - umelé zasnežovanie, 3 vleky, lyžiarske školy, požičovne, atď) a len 10 min. pešo od centra Starého Smokovca, vynikajúca dostupnosť turistických trás a tatranskej električky.

Ubytovanie

Prázdninový byt je vkusne a útulne zariadnený,s WIFI, poskytuje pohodlie pre 4-6 osôb vo velkorysých priestoroch a je špeciálne vhodný pre rodiny alebo skupinu blízkych priateľov. Má jednu obývaciu izbu s TV a rozťahovacou sedačkou, veľkú spálňu s dvojlôžkom a menšiu spálňu s 2 lôžkami vhodnú pre deti. V byte je ďalej samostatná jedáleň s jedálenským stolom pre 6 osôb, od ktorého sa priamo môžete kochať cez veľkú presklenú stenu s vchodom na balkón úžasnou tatranskou scenériou. V byte je kompletne zariadená kuchyňa, šatňa so zabudovanými skriňami, kúpeľňa v naňou a samostatné WC. Pre vaše lyže alebo bicykle máme ľahko prístupnú a bezpečnú pivnicu a pre Vaše auto je k dispozícii garáž zadarmo asi 3-5 min. od domu! Byt sa nachádza v tradičnom tehlovom bytovom dome a poskytuje velmi príjemnú atmosféru. Apartmán je priestranný ( 92 m2), slnečný a vďaka polohe na 3. poschodí sa priamo z okien všetkých izieb a najmä z balkónu naskytá krásny výhľad na Vysoké Tatry.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR