Top udalosti

RETRO HOTEL MORAVA PROGRAM 20.10.-24.10.

Festival zdravia, regenerácie a prírody

PUTOVANIA ZA HISTÓRIOU

Yaro M. Kupčo – Vysoké Tatry

Majstri ľudovej umeleckej výroby

Wellness Hotel BOROVICA****

Adresa: Štrbské Pleso č.3 059 85 Štrbské Pleso Slovenská republika
Tel. číslo: +421 52 711 0500
E-mail: reservation@hotelborovica.sk
Web: www.hotelborovica.sk

Kaviareň Internet Parkovanie - neplatené Detský kútik Vírivka Bazén Sauna Fitness Masáže Reštaurácia Bar Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wellness Wifi internet

Wellness Hotel Borovica**** v nádhernom prostredí Vysokých Tatier Vám ponúka dokonalé spojenie oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou. Prioritou hotela je filozofia wellness – dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia.

Poloha

Wellness Hotel Borovica**** je situovaný v najvyššie položenej osade Vysokých Tatier – na Štrbskom Plese – v príjemnom a tichom prostredí neďaleko Nového Štrbského plesa

Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v 50 luxusne zariadených izbách, z toho 11 apartmánov. Izby sú komfortne zariadené a sú vybavené interaktívnou TV, pripojením na internet, telefónom s priamou voľbou, minibarom a trezorom. Vďaka luxusnému a špičkovému vybaveniu interiéru hotel spĺňa požiadavky najnovších svetových trendov a štandardov na poskytovanie komplexných hotelových služieb. Vyberte si izbu, ktorá je pre vás tá pravá: izba Clasic, LUX (dostupná na vyžiadanie aj s krbom), Prémium Apartmán, či imobilná izba.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia ponúka možnosť vychutnať si gurmánske špeciality so skutočným zážitkom. V rámci hotelovej polpenzie sa môžete tešiť na vždy čerstvé bufetové raňajky pripravované vo front kitchen a na večere formou servírovaného 3-chodového menu. Pre milovníkov zdravého životného štýlu nikdy nechýba v ponuke ani wellness menu. Milovníci kvalitnej kávy určite ocenia jedinečnú ponuku ODRODOVÝCH KÁV z rôznych svetových plantáží pod hlavičkou hotela a milovníci sladkých dobrôt vynikajúce DOMÁCE DEZERTY. Ochutnajte v Borovici aj jedinečné TASTING MENU, ktoré na dosiahnutie vskutku unikátneho gastronomického zážitku je starostlivo namiešané z absolútne čerstvých a vysoko kvalitných surovín. Jedlá sú pripravované pomaly metódou sous vide, ktorá je šetrná k použitým surovinám, ktoré si pri tejto forme úpravy zachovávajú všetky živiny, minerály a prirodzenú, nezameniteľnú chuť. Súčasťou hotela je aj LOBBY BAR s tanečným parketom a exkluzívnou vinotékou, ktorá sa môže pochváliť skutočne širokým výberom nielen regionálnych slovenských vín ale aj výnimočnými svetovými vínam.

Služby

Pre najmladších hostí je pripravená DETSKÁ HERŇA s terasou, kde je pre deti k dispozícii plazmový televízor , kde si môžu pozrieť rozprávky, tabuľa na kreslenie, detská šmýkačka a mnohé ďalšie hračky. Pre hotelových hostí je počas celej doby pobytu k dispozícii bezplatne BILIARD v našom Relax bare. Hotel disponuje vlastným hotelový mikrobusom, ktorý v zime slúži ako bezplatný hotelový SKIBUS do strediska Štrbské Pleso a môže slúžiť hotelovým klientom na výlety, či prepravu napr. z Popradského letiska (za poplatok).

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR