Top udalosti

Festival zdravia, regenerácie a prírody

SHERPA RALLYE

PUTOVANIA ZA HISTÓRIOU

Yaro M. Kupčo – Vysoké Tatry

Majstri ľudovej umeleckej výroby

Hotel INTERNATIONAL

Adresa: Tatranská 754, 059 52 Veľká Lomnica
Tel. číslo: +421 52 466 1111
E-mail: international@golfinter.sk
Web: www.international.sk

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Detský kútik Vírivka Bazén Sauna Fitness Masáže Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Bar Stolný tenis Požičovňa športových potrieb Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wellness Wifi internet

Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu Black Stork, A PGA Golf Course, vo Veľkej Lomnici a poskytuje kvalitné a komplexné služby počas celého roka. Elegantný, štýlový a vďaka svojej polohe priamo na golfovom ihrisku aj jedinečný hotel na slnečnej strane Vysokých Tatier, ktorých nádhernú panorámu možno obdivovať nielen z lobby baru s krbom, ale aj reštaurácie, letnej terasy, izieb, ba dokonca aj z bazéna.

Stravovanie

Obed, večeru, či občerstvenie počas celého dňa si možno vybrať z bohatého jedálneho lístka buď formou menu alebo a lá carte. Šéfkuchár hotela Martin Valachy so svojim šikovným tímom navyše pripravujú každý mesiac jedinečnú ponuku jedál.

Služby

Profesionálne služby a atraktívne priestory vytvárajú ideálne podmienky na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, konferencií, seminárov a školení. Kapacita konferenčnej miestnosti pri kinosedení je 60 osôb, Indoor baru 80 osôb a VIP salónika ideálneho na rokovania 10 osôb. Prenájom konferenčných priestorov zahŕňa projektor, premietacie plátno, flipchart a konferenčnú mapu pre každého účastníka. V prípade záujmu zabezpečíme ozvučenie. Golfový rezort je ideálnym miestom na oboznámenie sa s golfom, hru golfu, či usporiadanie turnaja. Od apríla do októbra je k dispozícii 27-jamkové profesionálne ihrisko, ktorého každá jamka začína a končí pri hoteli, rozsiahle tréningové plochy (350m dlhé kryté odpalisko, 2x putting green, chipping area, 3 PAR akadémia) a služby profesionálnych trénerov. Hostia sa môžu zoznámiť s golfom počas golfovej akadémie, prehliadky ihriska na golfových autíčkach alebo sledovaním exhibičnej hry golfistov.

Mapa

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR