Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Plesnivec VERTICAL run

Hotel MORAVA** – kvôli rekonštrukcii zatvorený

Adresa: Tatranská Lomnica 42, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 52 4467 641, +421 901 911 211
E-mail: [email protected]
Web: www.hotel-morava.sk

Hotel Morava je situovaný priamo pod Lomnickým štítom a údolnou stanicou kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso a  5 minút pešej chôdze do centra Tatranskej Lomnice. V zime určite oceníte vzdialenosť lyžiarskych svahov len 300 metrov od hotela, detskú lyžiarsku škôlku pri hoteli a požičovňu lyží.

Detských návštevníkov považujú za malé rozprávkové bytosti, preto sú v tomto hoteli obzvlášť vítané. Rodičia a starí rodičia určite ocenia: detský kútik, animácie vo vybraných termínoch, babysitting na vyžiadanie (za poplatok), bufetovú forma stravovania, možnosť bezplekovej diéty v rámci možností hotela.

Hotel ponúka bezplatne k dispozícii priestory na rôzne aktivity: tanečný parket, klavír, reprodukovaná hudba, dataprojektor. Trávnatá plocha v okolí hotela slúži na letné športovanie a zimné sánkovanie. 150 metrov od hotela sa nachádza raj pre deti – Opičia dráha, člnkovanie, korčuľovanie (leto a zima) a posedenie na terase s výhľadom na Lomnický štít.

V zimných a jarných mesiacoch sú určené termíny len na lyžiarske zájazdy a školy v prírode. Hotel tiež disponuje klimatizovaným 31 miestnym autobusom, ktorý sa poskytuje skupinám pri preprave na výletoch.

Hotel tiež disponuje kongresovými sálami.