Top udalosti

Igor Piačka – Rozprávky a povesti

Svet IZMOV

Výstava sane a sánkári ha historických fotografiách

Kalvária na Peknú vyhliadku

Hotel MORAVA**

Adresa: Tatranská Lomnica 42, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 52 4467 641
E-mail: recepcia@hotel-morava.sk
Web: www.hotel-morava.sk

Hotel je situovaný priamo pod Lomnickým štítom a údolnou stanicou kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso. 5 minút pešej chôdze do centra Tatranskej Lomnice. V zime určite oceníte vzdialenosť lyžiarskych svahov len 300 m. od hotela, detskú lyžiarsku škôlku pri hoteli a požičovňu lyží.

Detských návštevníkov považujeme za malé rozprávkové bytosti, preto sú v našom hoteli obzvlášť vítané. Rodičia a starí rodičia určite ocenia: detský kútik, animácie www.kidsfun.sk vo vybraných termínoch, babysitting na vyžiadanie (za poplatok), bufetová forma stravovania, možnosť bezplekovej diéty v rámci možností hotela.

Bezplatne k dispozícii priestory na aktivity: tanečný parket, klavír, reprodukovaná hudba, dataprojektor. Trávnatá plocha v okolí hotela na letné športovanie a zimné sánkovanie. 150 metrov od hotela sa nachádza „vonkajší raj pre deti„. Opičia dráha, člnkovanie, korčuľovanie (leto a zima) a posedenie na terase s výhľadom na Lomnický štít.

V zimných a jarných mesiach sú určené termíny len na lyžiarske zájazdy a školy v prírode. Hotel tiež disponuje klimatizovaným 31 miestnym autobusom, ktorý sa poskytuje skupinám pri preprave na výletoch.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR