Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Plesnivec VERTICAL run

Hotel Granit*** Nová Polianka – klimatické kúpele

Adresa: Nová Polianka 12, 059 83 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 52 784 1111
E-mail: [email protected]
Web: granithotels.sk/nova-polianka/sk

Možnosť ubytovania so psom Kaviareň Internet Terasa Vírivka Fitness Masáže Reštaurácia Bar Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wellness Wifi internet

Hotel Granit*** sa nachádza v malebnom údolí pod Gerlachovským štítom priamo na úpätí Novej Polianky. Hosťom ponúka nesmierny oddych v pokojnom prostredí v lone prírody Vysokých Tatier.

V nádhernom prostredí Vysokých Tatier čakajú na rekreantov nielen dych berúce výhľady, ale predovšetkým kvalitný oddych s rehabilitačnými a zdravotnými procedúrami pod dohľadom lekárov a špecializovaného personálu.

Táto národná kultúrna pamiatka po kompletnej rekonštrukcii láka hostí nielen novými modernými izbami, ale aj wellness službami, či vysokohorskou faunou a flórou v bezprostrednej blízkosti hotela. V štádiu príprav je aj spustenie jedinečného retro kina s kapacitou až 175 miest, ktoré tak už onedlho doplní historický ráz celého zariadenia. Všetky izby a priestory sú nefajčiarske, pobyt so zvieratkom (pes, mačka): 7€/noc – bez vyhradenia konkrétnych izieb.