Top udalosti

Múzeum kinematografie a fotografie

Plesová veselica tatranských osád

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

Kaviareň a čajovňa u Vlka január

Putovanie za históriou

Hotel Granit*** Nová Polianka – klimatické kúpele

Adresa: Nová Polianka 12, 059 83 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 52 784 1111
E-mail: recepcia.np@granithotels.sk
Web: granithotels.sk/nova-polianka/sk

Možnosť ubytovania so psom Kaviareň Internet Terasa Vírivka Fitness Masáže Reštaurácia Bar Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Wellness Wifi internet

Hotel Granit*** sa nachádza v malebnom údolí pod Gerlachovským štítom priamo na úpätí Novej Polianky. Hosťom ponúka nesmierny oddych v pokojnom prostredí v lone prírody Vysokých Tatier.

V nádhernom prostredí Vysokých Tatier čakajú na rekreantov nielen dych berúce výhľady, ale predovšetkým kvalitný oddych s rehabilitačnými a zdravotnými procedúrami pod dohľadom lekárov a špecializovaného personálu.

Táto národná kultúrna pamiatka po kompletnej rekonštrukcii láka hostí nielen novými modernými izbami, ale aj wellness službami, či vysokohorskou faunou a flórou v bezprostrednej blízkosti hotela. V štádiu príprav je aj spustenie jedinečného retro kina s kapacitou až 175 miest, ktoré tak už onedlho doplní historický ráz celého zariadenia. Všetky izby a priestory sú nefajčiarske, pobyt so zvieratkom (pes, mačka): 7€/noc – bez vyhradenia konkrétnych izieb.