Top udalosti

Organizované cvičenia

vysoke tatry liek cvicenie podujatie leto jul august joga

Medovníková chalúpka

tatry divadlo pre deti 2021 rozpravky

Putovanie za históriu tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka program júl

Igor Cvacho -Na úteku k anjelom

Hotel KREMENEC

Adresa: Centrum účelových zariadení, Stredisko Kremenec, Tatranská Lomnica
Tel. číslo: +421 52 446 7233, +421 0905 359 429
E-mail: kremenec.recepcia@cuz.sk
Web: www.hotelkremenec.sk

Kaviareň Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko Detský kútik Fitness Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Bar Tenis Squash / Ricocchet Stolný tenis Wifi internet

Hotel Kremenec sa nachádza vo Vysokých Tatrách v príjemnom a tichom prostredí najväčšej tatranskej osady – Tatranskej Lomnici. Je to ideálny východiskový bod pre pobyt v nádhernom vysokohorskom tatranskom prostredí mimo obchodného centra. Účelové zariadenie sa delí na dve navzájom prepojené časti. Hotelová časť poskytuje dvojhviezdičkový ubytovací štandard, penziónová časť poskytuje ubytovanie so spoločným sociálnym zariadením na chodbách.

Ponúka stravovanie formou plnej penzie alebo polpenzie, vlastný športový areál s tenisovým kurtom, volejbalovým a floorbalovým ihriskom, saunou a posilňovňou. V parku sa nachádza detské ihrisko s hojdačkami a kolotočom, krytý altánok s otvoreným ohniskom pre cca 60 osôb, ktorý je vhodný aj na usporiadanie vlastnej party. Spoločenské miestnosti sú vybavené audiovizuálnou technikou, satelitným TV, s možnosťou konania rôznych konferencii a školení. K dispozícii sú okrem iného aj denný bar, biliard, stolný tenis, stolný futbal, knižnica, spoločenské hry. Ďalej si môžete požičať športové potreby ako tenisové rakety, floorbalové hokejky, soft tenis, bedminton a rôzne lopty. V zime je možnosť zapožičať si sánky, detské boby, klzáky a výstroj na bežecké lyžovanie. Poskytujú aj vlastné bezplatné parkovisko.


regiontatry   sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky