Top udalosti

Múzeum kinematografie a fotografie

JAZDA HISTORICKÝMI ELEKTRIČKAMI

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

Putovanie za históriou

Kalvária na Peknú vyhliadku

Reštaurácia Wellness Hotel Borovica

Adresa: Štrbské Pleso č.3 059 85 Štrbské Pleso Slovenská republika
Tel. číslo: +421 52 711 0500
E-mail: reservation@hotelborovica.sk
Web: www.hotelborovica.sk

Wellness Hotel Borovica**** v nádhernom prostredí Vysokých Tatier Vám ponúka dokonalé spojenie oddychu, relaxu, vysokého komfortu a nevšedných gastronomických špecialít.

 

Hotelová reštaurácia ponúka možnosť vychutnať si gurmánske špeciality so skutočným zážitkom. Osloví vás nielen svetovou ale najmä tradičnou domácou slovenskou kuchyňou, pričom v a la carte jedálnom lístku sú okrem iného zastúpené tradičné suroviny nášho regiónu ako hríby, čučoriedky či divina.

V rámci hotelovej polpenzie sa môžete tešiť na vždy čerstvé bufetové raňajky pripravované vo front kitchen a na večere formou servírovaného 3-chodového menu. Pre milovníkov zdravého životného štýlu nikdy  nechýba v ponuke  ani wellness menu.

 

Milovníci kvalitnej kávy určite ocenia jedinečnú ponuku ODRODOVÝCH KÁV z rôznych svetových plantáží pod hlavičkou hotela a milovníci sladkých dobrôt vynikajúce DOMÁCE DEZERTY.

Ochutnajte v Borovici aj jedinečné tasting menu, ktoré na dosiahnutie vskutku unikátneho gastronomického zážitku je starostlivo namiešané z absolútne čerstvých a vysoko kvalitných surovín. Jedlá sú pripravované pomaly metódou sous vide, ktorá je šetrná k použitým surovinám, ktoré si pri tejto forme úpravy zachovávajú všetky živiny, minerály a prirodzenú, nezameniteľnú chuť.

Súčasťou hotela je aj lobby bar, bar s tanečným parketom a exkluzívnou vinotékou, ktorá sa môže pochváliť skutočne širokým výberom nielen regionálnych slovenských vín ale aj výnimočnými svetovými vínam. Nechajte sa nadchnúť aktuálnou hotelovou vínnou kartou.

Poloha