[et_social_share]

Reštaurácia International Veľká Lomnica

+421 52 466 11 11
international@golfinter.sk
restauracia hotel international

Reštaurácia v hoteli International**** je kombináciou najdôležitejších prvkov modernej gastronómie. Výhľad na tatranské štíty, zapadajúce slnko a golfový areál vytvárajú jedinečnú atmosféru, ktorá sa v kombinácii s ponukou reštaurácie  a osobným prístupom personálu stará o vašu spokojnosť.

Celková kapacita viac ako 150 miest na sedenie vytvára z reštaurácie nielen miesto na individuálne stravovanie, ale i priestor pre usporiadanie rautov, firemných aj rodinných osláv a špeciálnych podujatí, ktoré pre vás radi pripravia.

Jedálny lístok reštaurácie hotela International je plný výborných špecialít, ako sú jelenie stehno so šípkovou omáčkou, smržovým ragú a zemiakovou knedľou; lososový steak s pyré z fialových zemiakov, Pernod omáčkou s krevetami a glazovaným mladým hráškom alebo kukuričné prsia Supreme špikované Plesnivcom a sušenými paradajkami s tymianovo-cuketovým kus-kusom, kuriatkovou omáčkou a hľuzovkovou penou. Pochutnáte si na hovädzom steaku s grilovanou mediteránskou zeleninou, rozmarínovými zemiakmi a pečenou špikovou kostičkou. Samozrejmosťou je odporúčanie vín someliérom ku každému jedlu.

Viac o hoteli:

Hotel INTERNATIONAL****

Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici a poskytuje kvalitné a komplexné služby počas celého roka nadšencom golfu, ale aj negolfistom. Elegantný štýlový a vďaka svojej polohe priamo na ihrisku aj jedinečný hotel bol otvorený po 10-tich mesiacoch výstavby 1. júla 2005. Samotná stavba je navrhnutá tak, aby čo najviac vynikli […]

 


regiontatry zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR