Top udalosti

BETLEHEMY v ÚĽUV-e TATRANSKÁ LOMNICA

PUTOVANIE ZA HISTÓRIOU TATRANSKÝCH OSÁD

PROGRAM Kaviareň a čajovňa U Vlka NOVEMBER

Yaro M. Kupčo – Vysoké Tatry

ZIMNÁ BEŽECKÁ SÉRIA

APLEND Resort Beatrice- Depandance Júlia

Adresa: Resort Beatrice – Depandance Julia Tatranska Lomnica 107 059 60
Tel. číslo: 00421 904 744 000
E-mail: tatry@aplendapartments.com
Web: http://www.aplend.com/ubytovanie/25/resort-beatrice---depandance-julia

Internet Parkovanie - neplatené Detský kútik Možnosť ubytovania so psom Wifi internet

Apartmánový dom s kapacitou 45 lôžok poskytuje ubytovanie v 2 štúdiách a v 7 apartmánoch.

Poloha

Depandance Júlia sa nachádza neďaleko centra Tatranskej Lomnice. Apartmánový dom má vynikajúcu polohu a je ľahko dostupný autom, autobusom alebo vlakom. Neďaleko je lyžiarskej stredisko s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku. Lyžiarske stredisko je zárukou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier. Majestátny Lomnický štít s nadmorskou výškou 2.633 m.n.m. je dostupný z Tatranskej Lomnice lanovkou, odkiaľ sa môžete kochať nádhernými výhľadmi na okolité štíty a doliny Tatier. V blízkosti je množstvo značených turistických chodníkov otvorených ako v lete tak v zime.

Ubytovanie

Študio: Štúdio má kuchynku (rozloha 25-30 m2). Ubytovanie v štúdiu je vhodné pre max.4osoby. Apartmán typu A Dvojizbový aprtmán typu A (rozloha 30-37 m2). Vhodný je pre 3-5osôb. Apartmán typu B Trojizbový apartmán typu B (rozloha 35-40 m2). Vhodný na ubytovanie pre 4 - 6 osôb.

Služby

All studios and apartments are decorated either in green or violet colours and offer mountain views. They comprise a flat-screen satellite TV, a kitchenette and a private bathroom. A garden with barbecue facilities and a children’s playground can be found 50 metres away, as well as a sauna and a restaurant where breakfast can be ordered. The nearest grocery store is 70 metres from the Bed & Breakfast Júlia. Hiking, biking and skiing opportunities can be found in the vicinity. A local train station is at a distance of 70 metres. Poprad Aquacity is 11 km away. Free private parking is provided.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR