Top udalosti

SPOMIENKOVÉ STRETNUTIE

BETLEHEMY v ÚĽUV-e TATRANSKÁ LOMNICA

PUTOVANIE ZA HISTÓRIOU TATRANSKÝCH OSÁD

PROGRAM Kaviareň a čajovňa U Vlka NOVEMBER

Yaro M. Kupčo – Vysoké Tatry

APLEND Natur Resort

Adresa: Veľká Lomnica (opposite of golf course), 059 52, Veľká Lomnica Slovakia
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: tatry@aplend.com
Web: www.aplend.com

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Detské ihrisko

Poloha rezortu je vhodná pre každého, či už vyhľadávate samotu, blízkosť hôr alebo mesta. Dovolenkový rezort sa nachádza medzi Veľkou a Tatranskou Lomnicou a svojou polohou cca 7 km do Tatranskej Lomnice patrí medzi alternatívy, ktoré hostia vyhľadávajú pri kúpe dovolenky vo Vysokých Tatrách.

Aplend Nature Resort_4

Aplend Nature Resort_1 Aplend Nature Resort_2 Aplend Nature Resort_3

Poloha

eľká Lomnica patrí medzi väčšie podtatranské obce, nachádzajúca sa len 8 km severovýchodne od Popradu. Veľká Lomnica je jedna z najstarších spišských obcí s množstvom kultúrnohistroických pamiatok ako napr. rímsko-katolícky kostol, evanjelický kostol, neskorobarokový kaštieí a mnoho ďalších. Atraktivita obce súvisí s prekrásnou panorámou Vysokých Tatier spolu s bohatým športovým vyžitím. V jedinečnom tatranskom prostredí budete svoj čas tráviť objavovaním prírodných krás Vysokých Tatier, lanovkou sa vyveziete na vrchol Lomnického štítu alebo zažijete adrenalín na bobovej dráhe.

Ubytovanie

Štýlové apartmány pre 2 osoby sú vybavené spálňou s manželskou posteľou a skriňou, kúpeľnou so sprchou a WC, obývacím priestorom s TV a sedačkou spojeným s plne vybavením kuchynským kútom. Dvojposchodové domčeky štandard a superior sú vybavené vstupnou chodbou, samostatným obývacím priestorom s TV, plne vybavenou kuchynkou. Na poschodí sa nachádza spálňový priestor.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR