Top udalosti

TRADIČNÝ VIANOČNÝ JARMOK POPRAD

PREDVÁDZANIE DREVOREZBY V ÚĽUV TATRANSKÁ LOMNICA

ZIMNÁ BEŽECKÁ SÉRIA – 2. KOLO

PUTOVANIE ZA HISTÓRIOU TATRANSKÝCH OSÁD

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

APLEND Apartmány TATRY HOLIDAY

Adresa: 059 91 Veľký Slavkov, Tatranská 4
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: tatry@aplendapartments.com
Web: www.aplend.com

Internet Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detské ihrisko Bazén Sauna Možnosť ubytovania so psom Reštaurácia Tenis Stolný tenis Požičovňa športových potrieb Wifi internet

Slovenčina:
Rezort Aplend sa nachádza na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr Vysoké Tatry v dedinke Veľký Slavkov, priamo pod obľúbeným Slavkovským štítom.

English:
The Aplend resort is situated at the foot of the smallest and most beautiful mountains of the High Tatras in the village of Veľký Slavkov, below the popular Slavkovský Peak.

Poloha

Ubytovanie

Služby

Súčasťou komplexu je vonkajšie ihrisko s detskými preliezkami a šmýkačkami, vonkajšie posedenie a priestor na grilovanie. Neďaleké futbalové ihrisko môžete využívať za drobný poplatok, beach volejbalové ihrisko, petang, tenisový kurt, ping-pong, ruské kolky. Wellnes so saunou a bazénom, kúpacou kaďou. V neďalekých mestách Starý Smokovec, Hrebienok a Tatranská Lomnica, ako aj pri očarujúcom Štrbskom plese, sa môžete venovať lyžovaniu, turistike alebo cyklistike a vychutnávať si pritom krásu okolitej prírody. Nechajte sa vyviezť lanovkou na Lomnický štít a pokochajte sa neopakovateľným výhľadom na krajinu pod vami. Aquapark v Poprade je vzdialený iba 4 km a do Lomnického golfového klubu (Black Stork) sa z rezortu Aplend Tatry Holiday dostanete autom za pár minút.

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR