Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Trip Advisor ocenil zážitkovú cestovnú kanceláriu z Vysokých Tatier

  • 26.08.2020

Pozorovanie medveďov v divokej prírode či jazda na psích záprahoch v oblasti Vysokých Tatier? To sú dva najväčšie ťaháky obľúbenej zážitkovej cestovnej kancelárie Adventoura, ktorú vedie Erik Ševčík. Potvrdila to aj cena Travellers‘ Choice, ktorú udeľuje portál Trip advisor ubytovaniam, atrakciám a reštauráciám, ktoré konzistentne získavajú skvelé recenzie od cestovateľov a patria v rebríčku medzi 10 % najobľúbenejších zariadení na Tripadvisore. Cena sa udeľuje raz ročne.

Trip advisor je stránka, ktorá sa plne spolieha na obsah tvorený užívateľmi a tak sa pri výbere dovolenky, ubytovania či atrakcie môžete spoľahnúť na recenzie od skutočných užívateľov. Veď kto poradí cestovateľom lepšie ako samotní cestovatelia?

 

Čo si myslí Erik o cene, ktorú práve dostal?

„Robím jednu vec a robím ju naplno, nemám žiadne iné zamestnanie. Je to moja srdcovka a venujem sa jej aj vo voľnom čase. Čo by som rád vyzdvihol je, že sa snažím byť green, responsible a sustainable (ekologický, zodpovedný a udržateľný – pozn. redakcie). V tomto duchu sú organizované všetky moje výlety, či už psíky, medvede, elektrické bicykle, paddleboardy alebo nafukovacie kajaky. Verím, že táto zelená línia je pre mojich klientov veľmi zaujímavá a pridáva na hodnote celého zážitku.“

Ponuku zážitkov nájdete na jeho stránke a recenzie si môžete pozrieť na spomínanom TripAdvisore.

Tešíme sa, že naši členovia získavajú ocenenia kvality od renomovaných spoločností aj zo zahraničia a tak môžu aj návštevníci Vysokých Tatier zažiť zážitky na svetovej úrovni.