Kam s deťmi

Náš tip

Z množstva atrakcií, výletov a zážitkov si neviete vybrať? Tu sú tipy, ktoré odporúčajú pracovníci Tatranských informačných kancelárií aj na základe vlastných skúseností.

Zimné atrakcie pre deti

Zabavte sa aj počas zimy a vyskúšajte zaujímavé atrakcie ako Snowtubing, Snowbags, Snowrafting, Snowball, Disc Golf, Tatranský karling, Psie zápravy či Výlet so snežnicami.

Náučné chodníky

Spoznávajte Vysoké Tatry prostredníctvom náučných tabúľ a spestrite túru vašim deťom vďaka zaujímavým zastávkam.  

Vyhliadkové jazdy

Vyhliadkové jazdy vláčikom cez mesto Poprad a Spišská Sobota alebo zrekonštruovanou historickou električkou naprieč Vysokými Tatrami.

Adrenalín

Atrakcie, ktoré vám aj vašim deťom rozprúdia krv v žilách. Vyberte si podľa Vašej chuti, určite sa zabavíte celá rodina.

Golf

Adventure Golf, Mini Golf, Footgolf, Golfový simulátor a množstvo ďalších atrakcií pre golfových nadšencov.

Detské ihriská

Nechajte Vaše deti vyblázniť v indoorových a outdoorových ihriskách, kde sa nielen zabavia ale aj precvičia svoje zručnosti.

Múzeá

Naučte sa viac o Tatrách – ich súčasnosti a minulosti – v týchto múzeách. Vhodné aj pre deti. Múzeá v Tatrách Múzeá v blízkom okolí  

Lezecké steny

Lezenie v Tatrách je považované za veľmi náročné. Vyskúšať si to však môžete aj so svojimi deťmi na bezpečných umelých stenách.

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných...