Top udalosti

Vianočné rozprávky pre deti

Online Mikuláš

online podujatie mikulas poprad tatry

Mikuláš na Sliezskom dome

mikulas punc sliezsky dom podujatie

Tatranský ľadový dóm

tatransky ladovy dom tatry hrebienok

Výstava sane a sánkári ha historických fotografiách

TIKy znovu otvorené

  • 14.05.2020

Vysoké Tatry, 12.5.2020

S potešením Vám oznamujeme, že naše Tatranské informačné kancelárie v Starom Smokovci a Tatranskej Lomnici sú oddnes, 12.5.2020, opäť otvorené, denne od 8:00 do 16:00, s výnimkou nedele (sanitárny deň).

Počas tejto mimoriadnej situácie pre Vás neustále aktualizujeme stránku tatry.sk/covid, kde nájdete zoznam otvorených prevádzok. Tento čas takisto využívame na oživenie obsahu na našej stránke tatry.sk, rozšírili sme najmä rubriku Zaujímavosti, Wellnessy a Náučné chodníky či Tipy na túry a plno iného.

Každému z návštevníkov sme pripravení zodpovedať akúkoľvek otázku v rámci nášho regiónu s doplnením o mapy okolia alebo informačné letáky zadarmo. Tiež si u nás máte možnosť zakúpiť profesionálne mapy, knižných sprievodcov, krásne pohľadnice, zaujímavé DVD, knihy tatranských príbehov, farebné pršiplášte, plyšové zvieratká ako aj mieste produkty – prírodnú, hand-made kozmetiku CYPRIANUS alebo chutnú smokoveckú vodu – Tatranskú minerálku. Rovnako Vás radi poistíme na Vašich turistických výpravách alebo Vám vytlačíme potrebné dokumenty.

TIK Starý Smokovec

Informačná kancelária v Starom Smokovci sídli v budove Horskej záchrannej služby vždy spolu s jedným z členov. Nájdete tu všakovaké suveníry, pečiatky a obľúbené Wander Card. Pred budovou stojí majestátny Buk, ktorý je nádherný v každom ročnom období vždy inak. Okrem toho sa v blízkosti nachádza i vila Alica s knižnicou, Múzeom tatranskej kinematografie a fotografie či kancelária horských vodcov. Rovnako odporúčame krátku prechádzku v parku pred Grandhotelom alebo Kalváriu na Peknú Vyhliadku.

Adresa: Budova Horskej Záchrannej Služby Starý Smokovec 23, 062 01 Vysoké Tatry

Kontakt: + 421 (0) 52 442 34 40, smokovec@tatry.sk

TIK Tatranská Lomnica

Informačná kancelária v Tatranskej Lomnici sídli pri hlavnej ceste Slobody v nízkej žltej budove medzi suvenírmi a kníhkupectvom. V blízkosti nájdete i bankomat či kaviareň spojenú so SKI múzeom. Neďaleko sa tiež nachádza lanovka na Skalnaté pleso či Múzeum TANAP-u zaujímavé pre malých i veľkých návštevníkov.

Adresa: Tatranská Lomnica 98, 059 60 Vysoké Tatry

Kontakt: + 421 (0) 52 446 81 19, lomnica@tatry.sk

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR