Top udalosti

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Tatranské Vianoce

Vianočné trhy v Krakove

Kaviareň a čajovňa u Vlka október

TIKy znovu otvorené

  • 14.05.2020

Vysoké Tatry, 12.5.2020

S potešením Vám oznamujeme, že naše Tatranské informačné kancelárie v Starom Smokovci a Tatranskej Lomnici sú oddnes, 12.5.2020, opäť otvorené, denne od 8:00 do 16:00, s výnimkou nedele (sanitárny deň).

Počas tejto mimoriadnej situácie pre Vás neustále aktualizujeme stránku tatry.sk/covid, kde nájdete zoznam otvorených prevádzok. Tento čas takisto využívame na oživenie obsahu na našej stránke tatry.sk, rozšírili sme najmä rubriku Zaujímavosti, Wellnessy a Náučné chodníky či Tipy na túry a plno iného.

Každému z návštevníkov sme pripravení zodpovedať akúkoľvek otázku v rámci nášho regiónu s doplnením o mapy okolia alebo informačné letáky zadarmo. Tiež si u nás máte možnosť zakúpiť profesionálne mapy, knižných sprievodcov, krásne pohľadnice, zaujímavé DVD, knihy tatranských príbehov, farebné pršiplášte, plyšové zvieratká ako aj mieste produkty – prírodnú, hand-made kozmetiku CYPRIANUS alebo chutnú smokoveckú vodu – Tatranskú minerálku. Rovnako Vás radi poistíme na Vašich turistických výpravách alebo Vám vytlačíme potrebné dokumenty.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

TIK Starý Smokovec

Informačná kancelária v Starom Smokovci sídli v budove Horskej záchrannej služby vždy spolu s jedným z členov. Nájdete tu všakovaké suveníry, pečiatky a obľúbené Wander Card. Pred budovou stojí majestátny Buk, ktorý je nádherný v každom ročnom období vždy inak. Okrem toho sa v blízkosti nachádza i vila Alica s knižnicou, Múzeom tatranskej kinematografie a fotografie či kancelária horských vodcov. Rovnako odporúčame krátku prechádzku v parku pred Grandhotelom alebo Kalváriu na Peknú Vyhliadku.

Adresa: Budova Horskej Záchrannej Služby Starý Smokovec 23, 062 01 Vysoké Tatry

Kontakt: + 421 (0) 52 442 34 40, smokovec@tatry.sk

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

TIK Tatranská Lomnica

Informačná kancelária v Tatranskej Lomnici sídli pri hlavnej ceste Slobody v nízkej žltej budove medzi suvenírmi a kníhkupectvom. V blízkosti nájdete i bankomat či kaviareň spojenú so SKI múzeom. Neďaleko sa tiež nachádza lanovka na Skalnaté pleso či Múzeum TANAP-u zaujímavé pre malých i veľkých návštevníkov.

Adresa: Tatranská Lomnica 98, 059 60 Vysoké Tatry

Kontakt: + 421 (0) 52 446 81 19, lomnica@tatry.sk