Talkshow – Inšpiratívne ženy vo Forume

18. marca 2022 (Pi) 16:00 - 17:30
NC Forum Poprad

V marci oslavujeme Medzinárodný deň žien a marec je aj mesiac knihy. Preto sa v NC Forum rozhodli osláviť ženy tým, že vám v talkshow predstavia dve nesmierne talentované a inšpiratívne ženy z nášho regiónu, ktoré sa, každá svojím spôsobom, venujú písaniu. Hostkami talkshow budú spisovateľka a prekladateľka Katka Mayer a food blogerka a zakladateľka úspešnej značky BeFresh Zuzka Frešo. Počas jednej a pol hodiny ich trošku vyspovedajú, aby vám bližšie predstavili ich príbeh, ktorý veríme, že bude inšpiratívny aj pre vás.

Katka Mayer je spisovateľka a prekladateľka a ak si pozriete jej fun page a dáte like, môžete sa zapojiť do súťaže o jednu z jej kníh aj s podpisom autorky! Knihu si vyzdvihnete priamo na podujatí! Navyše ďalších troch z vás, ktorí sa zúčastnite podujatia odmeníme jednou z jej kníh aj s autogramom.

Zuzka Frešo je food blogerka a zakladateľka úspešnej značky Befresh. Na podujatí budete môcť ochutnať jej špeci super raw koláčiky.

Ak ste majiteľkou niektorej z kníh Katky Mayer, určite si ju doneste, autorka vám ju rada podpíše a navyše 3 z vás získajú jednu z jej troch kníh aj s podpisom. Zuzka Frešo vám zase pripraví ochutnávku jej úžasných raw koláčikov. A určite bude čas aj na pár vašich otázok.

Vstup na Talkshow je voľný avšak počet miest na sedenie je limitovaný. Ak si chcete zabezpečiť miesto na sedenie, prosím, nahláste svoju účasť na našom evente na Facebooku.

Mapa

Plagát

Najbližie podujatia

05.

december 2023 (Ut) - 05.december 2023 (Ut) Budapešť

Vianočné trhy v Budapešti

05.

december 2023 (Ut) - 05.december 2023 (Ut) Podtatranské múzeum

Inaugurácia a uvedenie do života knihy Michala Liptáka – „Ikony“.

06.

december 2023 (St) - 06.december 2023 (St) Tatranská Lomnica

TATRANSKÉ VIANOCE – príchod Mikuláša

06.

december 2023 (St) - 06.december 2023 (St) Thermal park Vrbov

ŽENSKÁ NA VRCHOLE – premietanie filmu počas večerného kúpania

08.

december 2023 (Pi) - 08.december 2023 (Pi) Dom kultúry Poprad

Svet nádej má

Rezervujte si ubytovanie