Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Múzeum kinematografie a fotografie

Spríjemnite si chvíle s časopisom TATRY!

  • 11.05.2022

Časopis TATRY robí spoločnosť čitateľom už vyše šesť desaťročí. Je to jediný časopis tohto druhu, ktorý vychádza priamo vo Vysokých Tatrách a od svojho počiatku prináša zaujímavosti o krásach tatranskej prírody, jej ochrane, turistike, športe a cestovnom ruchu v Tatranskom národnom parku. Pri jeho zrode stál legendárny Arno Puškáš.

Istotne vás poteší, ak si v ňom budete môcť zalistovať po ceste električkou, či po dni strávenom na tatranskom lufte. Alebo len tak popri káve vo Vašej kaviarni či v reštaurácii pri poháriku vínka po dobrej večeri.

Predplaťte si ho

Momentálne vychádza ako dvojmesačník, teda šesťkrát do roka na 42 plnofarebných stranách, bez reklám. Ročné predplatné je 9,60 € s DPH. Objednať si ho môžete na [email protected]. A aby ste nekupovali mačku vo vreci, kliknite si na archív časopisu TATRY a mrknite sa, čo všetko na svojich stránkach ponúka.

Aj staršie čísla

Ak vám nejaké to číslo chýba, neváhajte a navštívte aj naše Tatranské informačné kancelárie v Starom Smokovci alebo Tatranskej Lomnici, kde nájdete aj staršie čísla tohto skvelého časopisu!