Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Slovenská reštaurácia Štrbské Pleso

+421 918 694 874

V príjemnej Slovenskej reštaurácií na Štrbskom Plese Vám personál pripravuje tradičné jedlá slovenskej kuchyne, poľovnícke špeciality či špeciality pripravované na rošte. Z ponuky odporúčame: bryndzové pirohy, bryndzové halušky, jelení guláš, slivkové gule, grilované pstruhy, tradičnú slovenskú kapustnica alebo zemiakové lokše s husacou pečeňou. Reštaurácia je otvorená denne od 07.00 hod. – 22.00 hod. a má kapacitu 280 miest. K dispozícii je i praktické WI-FI pripojenie.

Príjemné posedenie a široký sortiment teplých, studených, miešaných nápojov, domáce zákusky, zmrzlinové poháre, kvalitné vína zase ponúka kaviareň – Galérka, v ktorej je tiež k dispozícii WIFI-FREE.

Viac o hoteli:

Hotel TOLIAR***

Hotel Toliar ***  sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1355 m.n.m. Centrálnu polohu hotela ocenia milovníci lyžovania aj vysokohorskej turistiky. Hotel je ideálny hlavne pre rodiny s deťmi, pre hostí, ktorí si chcú uplatniť  rekreačný príspevok od zamestnávateľa, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellness a ski pobyty. […]