Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

SAIRUNG Thajské masáže

+421 949 879 329
sairung thajska masaz smokovec

Tradičná thajská masáž má výrazné liečivé účinky na celé telo. Je to overený systém strečingových cvikov a hmatov, ktorými sa uvoľňujú a naťahujú svaly. Je vhodná pri chronických bolestiach a celkovej nepohode. Výrazne ovplyvňuje lymfatický systém, cirkuláciu krvi a prečisťovanie tela. Priaznivo pôsobí aj proti stresu a depresii. Pri tejto masáži sa nepoužíva olej.

Thajská masáž má výrazné liečebné účinky nielen na ľudské telo, ale aj psychiku. Patrí k tomu najlepšiemu v oblasti starostlivosti o ľudské telo, fyzioterapie a wellness. Pomáha pri: chronických bolestiach chrbta a stuhnutosti svalov, skolióze, blokádach chrbtice, bolestiach hlavy a migrénach, v rehabilitácii po operáciách a úrazoch, v rekonvalescencii, pri zhoršenej pohyblivosti v kĺboch a skrátených svaloch, pri skleróze multiplex, pri strese a depresii, pomáha po športovom a pracovnom výkone.

Masérka Rung pokračuje v rodinnej tradícii thajských masérov. Masáž študovala v Bangkoku a túto prácu robí už viac ako 16 rokov. Je špecialistkou na tradičnú thajskú masáž, masáž chrbta a spúšťové body, thajské relaxačné olejové masáže, masáž nôh, guassa masáž a jej jedinečnou disciplínou je masáž tváre. Svojej práci rozumie a má ju aj rada, čo môže potvrdiť veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa radi vracajú.

Masáže: tradičná thajská masáž, thajská relaxačná masáž chrbta, pliec a šije, thajská olejová masáž, thajská masáž kokosovým olejom, thajská masáž nôh, thajská masáž tváre, relaxačná masáž s peelingom, thajská masáž bylinkovou guľou, masáž proti celulitíde.