Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

S LEO EXPRESS do Tatier!

leo expres tatry
  • 07.07.2020

Vyrazte do Tatier na palubách vlakov Leo Express! Do Popradu jazdíme dvakrát denne z Prahy, Pardubíc, Olomouca a Ostravy. Ak cestujete v rámci Slovenska, využite priame spojenie z Košíc, Prešova alebo Žiliny.

Na cestovanie môžete využiť triedu Economy alebo nadštandardné triedy Economy Plus a Business s koženými sedačkami a vybraným občerstvením zadarmo. Vo vlaku sa ponúka výborné občerstvenie i dezerty a čerstvá mletú kávu. V luxusnej triede Premium si následne môžete objednať vynikajúci obed alebo večeru a odpočinúť si v pohodlných sedadlách, ktoré je možné sklopiť až do polohy na spanie. Na nočné cesty sa ponúka aj sada na spanie.

Nízkopodlažné klimatizované vlaky sú ideálne pre rodiny s deťmi, partie priateľov a cyklistov. Všetky naše vlaky sú nízkopodlažné, a tak nástup s bicyklom zvládne skutočne každý. Usadíme Vás v blízkosti vašich bicyklov, takže na ne uvidíte celú cestu. Jednorázová cena za prepravu bicykla je 2 €.

Využite špeciálny promokód „REGIONTATRY“ a získajte 10% zľavu z ceny cestovného lístka. Kód platí v tarife Dospelý v triede Economy do 31. 12. 2020. Podmienkou je začiatočná alebo konečná zastávka Poprad-Tatry.

Zaregistrujte sa do vernostného programu firmy Leo Expres – Smile Club a získajte tie najvýhodnejšie ceny lístkov a cashback po každej ceste. Viac informácií nájdete TU!