Reštaurácia Sobota Poprad-Spišská Sobota

+421 915 764 688
recepcia@hotelsobota.sk
restauracia hotel sobota

Každé jedlo v reštaurácii hotela Sobota je plné chutí a príbehov, pripravené s láskou z čerstvých a lokálnych surovín. Zavítať tu môžete na denné menu, vynikajúcu večeru či len tak na kávu alebo niečo sladké pod zub. Počas roka vás reštaurácia tiež pozývame na špeciálne sezónne menu – jarné špeciality, kačacie hody a omnoho viac. Šikovní kuchári sa o vás radi postarajú aj pri špeciálnych príležitostiach, svadbách, oslavách či firemných akciách. Kulinárske špeciality sú jedným z hobby majiteľa hotela, pána Mačáka. Aj preto v jedálnom lístku nájdete aj jedlá priamo z jeho kuchyne.

Denné menu so špecialitami na každý deň je postavené na lokálnych surovinách pre zážitok aj z obeda počas pracovných dní. Ku kvalitnému jedlu patrí kvalitné vínko. V ponuke vám reštaurácia ponúka špičkové vína ku každej príležitosti.

Viac o hoteli:

Hotel***SOBOTA

Hotel Sobota*** sa nachádza v pokojnej a historickej časti Popradu, v Spišskej Sobote. Radi sa o vás postaráme počas dovolenky, pracovnej cesty, firemnej akcie, svadby či oslavy. Srdečne pozývame aj do našej reštaurácie na fantastické gurmánske zážitky. Hotel je jedným zo splnených snov našej rodiny. K hotelierstvu a službám máme odjakživa blízko. Kvalitné a profesionálne služby […]

 

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR