Reštaurácia Slnečný dom Tatranská Lomnica

+ 421 903 406 470
restauracia@slnecnydom.sk

Reštaurácia Slnečný dom vám ponúka chutné domáce jedlá z kvalitných a starostlivo vybraných potravín, ktoré pre vás s najväčšou zodpovednosťou a láskou pripravujú tunajší šéfkuchári. Medzi špecialitu sa radí predovšetkým pečené prasiatko a kurčatá, pripravované na vonkajšom ohni z čistého dreva. O pečenie a gril sa stará gril majster.

Rovnako tu nájdete štýlový a neopakovateľný interiér s dekoráciou z histórie lyžovania, domáce štrúdle, voňavú kávu i kvalitný čaj, čapované pivo a kvalitné vína z vinárstva Nichta, oheň praskajúci v otvorenom kozube potiahnutom teľacou kožou, pohodu na terase pri žblnkajúcom potôčiku či miesto pre firemné, rodinné a skupinové posedenia.

Viac o penzióne:

Penzión SLNEČNÝ DOM

Penzión Slnečný dom sa nachádza v jednej z najobľúbenejších a najatraktívnejších osád Vysokých Tatier – Tatranskej Lomnici. Počas takmer desiatich rokov jestvovania v nej strávilo príjemné chvíle množstvo spokojných návštevníkov z celého sveta. Vila ponúka svojim návštevníkom ubytovanie v príjemných a útulných rodinných apartmánoch mezonetového typu. Obľúbeným miestom príjemných posedení (nielen) našich hostí je kaviarnička s domácou […]