Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia Sissi Tatranská Lomnica

+421 52 285 3500

Vychutnajte si atmosféru výnimočnosti a expozíciu majstrovských diel Ladislava Medňanského v harmónii s lokálnymi chuťami À la carte menu Reštaurácie Sissi v Hoteli Lomnica***** pod Lomnickým štítom. Pri vstupe ohúri honosný historický interiér a päťhviezdičková starostlivosť prívetivého personálu.

Kuchyni šéfuje gastronomický tím profesionálov, ktorý si dal za cieľ prekvapovať každého gurmána. Počas prípravy jednotlivých chodov sa vyžíva v netypických kombináciách chutí, vo vizuálnom ladení, v konzistenciách, a to až natoľko, že hostia pravidelne odchádzajú nadmieru očarení.

Menu Re­štau­rá­cie Sissi je regulárne postavené na originálnom a netradičnom koncepte pokrmov. Kuchársky tím prioritne pracuje so sezónnosťou surovín, s geografickým aspektom a s výrazným dôrazom na lokálnosť. Využíva rôznorodosť okolitej prírody, a to aj vrátane tých ingrediencií, ktoré sa v kuchyni bežne nevyužívajú, ako ihličie, seno a mnohé ďalšie. Precízny výber jednotlivých dodávateľov zaručuje vysokú kvalitu vo výslednom efekte chutí.

Hotel LOMNICA*****

Vstúpte do sveta umenia, zážitkov, noblesy a výnimočného prostredia pod Lomnickým štítom. Hotel Lomnica ponúka prvotriedne ubytovanie a výnimočný boutique servis v historickej a modernej časti. Historická časť ponúka 29 izieb, ktoré sú dokonalé v každom detaile. V modernej časti hotela sa nachádza 37 komfortných izieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky moderného ubytovania. Hotel Lomnica je ako jediný vo Vysokých Tatrách […]