Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Reštaurácia Kamzík Resort

+421 915 901 444
restauracia zdiar tatry resort kamzik

Kamzík Resort v Ždiari pozýva všetkých do štýlovej reštaurácie so zimnou záhradou a letnou terasou. Atmosféru dopĺňajú nádherné prvky ľudovej architektúry a výhľad na panorámu Belianskych Tatier. Reštaurácia, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou rezortu poskytuje celodenné stravovanie.

V kuchyni sa oživujú goralské i slovenské jedlá s rešpektom k tradičným postupom, aby sa dosiahla dokonalá chuť. Výsledkom je elegantné slovenské i medzinárodné menu postavené na sezónnych a lokálnych surovinách. Hosťom personál rád pripraví aj vegetariánske, bezlepkové, diétne i bezlaktózové menu.

Viac o rezorte:

KAMZÍK Resort

Prvotriedny komfort, príjemná rodinná atmosféra a nádherná príroda Belianskych Tatier. To všetko, a ešte omnoho viac, vás čaká vo WELLNESS KAMZÍK RESORT**, ktorý sa nachádza v samotnom srdci Ždiaru. Ubytovanie je ako stvorené pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí túžia po relaxe i aktívnom oddychu. Wellness Kamzík Resort** sa pýši atraktívnou polohou, dlhoročnou rodinnou tradíciou, nádherne zariadenými izbami s krásnymi drevorezbami, ktoré sú charakteristické […]