Reštaurácia KALIX Poprad-Stráže

+421 917 876 460
reception@hotelkalix.sk
hotel kalix poprad restauracia vino

Reštaurácia ponúka špičkovú gastronómiu. Šéfkuchár so svojím tímom dbá na čerstvé, sezónne a lokálne suroviny. Dôležitá je vzájomná symbióza chutí a celkového dizajnu. Pri zostavovaní a la carte menu sa v reštaurácií zamerali na jedinečnosť. Jedlá, ktoré sa tu ponúkajú, nie sú bežné a v širokom okolí ich nenájdete.

Sezónnosť a čerstvosť sú hlavné ingrediencie, ktoré tvoria základ lahodných koláčikov a dezertov. Kombinácia historickej budovy s modernými prvkami sa preniesla aj do dizajnu dezertov. Na lahodnej kávičke si môžete pochutnať či na terase pred hotelom, v záhrade alebo v priestoroch hotela pod klenbami.

Po náročnom dni vás pozývame na pohár vínka do vínnej pivnice, ktorej atmosféru podčiarkujú pôvodné klenby a tehly meštiackeho domu. V ponuke je široký výber vín od slovenských vinárstiev, či už tých viac známych alebo malých rodinných. Pri listovaní vínnej karty taktiež nájdete celosvetovo oceňované vína popredných zahraničných vinárstiev.

Viac o hoteli:

Kalix Boutique Hotel ****

Objavte čarovnú atmosféru prvého Boutique hotela v Tatrách. Kalix Boutique Hotel je zrekonštruovaný starý meštiansky dom s modernými prvkami. Dôraz sa kládol na detail, ale aj funkčnosť a vďaka tejto kombinácii ponúka dokonalý komfort. Za srdce vás chytí domáca atmosféra hotela, individuálny prístup ku klientovi, jedinečná gastronómia založená na lokálnych a čerstvých produktoch. Hotel ponúka vysoký […]