Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

TATRY ART

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Podujatia vo Vysokých Tatrách počas Veľkej noci

  • 06.04.2023

Tatranská Lomnica, 6.4.2023

ZAŽITE VEĽKÚ NOC VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Vysoké Tatry a okolie Vám okrem kvalitnej jarnej lyžovačky, turistiky a bežkovania na Štrbskom Plese ponúkajú aj tradičný, či exkluzívny Veľkonočný program.

Už 6.4. 2023 si môžete v OC Forum v Poprade vyrobiť vlastné veľkonočné vajíčka, či sa zabaviť pri vystúpení folklórneho súboru Senior Jánošík Svit, či pri divadelnom predstavení Medzinárodný kongres stríg“.

CK Morava si pre Vás od 6. – 9.4.2023  pripravila 4 zaujímavé fakultatívne výlety Do Zakopaného, Levoče, Ždiaru i do Veľkonočného Lendaku.

V Hoteli Lomnica si  na Veľkonočnom Randevú vychutnáte degustáciu kvalitných vín vo vinotéke Selaví,  v reštaurácii Franz Jozef zase výnimočnú degustačnú večeru, či obed a 9.4. 2023 na vás čaká zábavná talkshow Prevažne nevážne s Vladimírom Kobielskym , Filipom Tůmom a ich zaujímavými hosťami. Veľkonočnú atmosféru tu doplní živá hudba v Kaviarni Mozart, vystúpenie folklórneho súboru Maguráčik s veľkonočnou šibačkou, či ukážka maľovania a výroby kraslíc.

Poliankovo si pre vás v Tatranskej Polianke pripravilo zábavnú aktivitu Hľadanie veľkonočných vajíčok, v Galérii Pedal Planet zase počas Veľkej noci každé dieťa dostane malé veľkonočné prekvapenie.

V Hrebienok Resort na vás čaká detský kútik s animáciami a v Arietes Marmont Resort animácie so živou hudbou i degustáciou ovocných destilátov.

Zábavné podujatia si pre Vás pripravil aj strediská Tatranská Lomnnica, Hrebienok a Štrbské Pleso,  Aquacity Poprad, Thermal park Vrbovči stredisko Bachledka.

Duchovnejšiu Veľkú noc zažijete na krížovej ceste z nádvoria Kežmarského hradu 7.4.2023 od 20:00, na Bielu sobotu poteší koncert klasickej hudby v Novom evanjelickom kostole v Kežmarku. Veľkonočnú výzdobu  môžete obdivovať aj v parku pred mestskou knižnicou v Kežmarku, alebo výstavu kalíškov na vajíčka vo výstavnej sieni múzea.

TIK Tatranská Lomnica

 

.