Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Originálny pivný kúpeľ – Tatranská Lomnica

+421 948 505 080

Prvý pivný kúpeľ vo Vysokých Tatrách podľa vlastnej receptúry, vytvorenej zo živého piva s množstvom látok, ktoré sú prospešné zdraviu a pridanou tatranskou pramenitou vodou. Pivo sa nazýva aj tekutým zlatom, a tento obľúbený nápoj mohli ochutnať ľudia už v starovekej Mezopotámii. O jeho pozitívnych vplyvoch niet pochýb. Pivo má detoxikačné účinky a zároveň pôsobí regeneračne na vlasy, pokožku a nervovú sústavu.  Pivný kúpeľ má omladzujúce účinky, poskytne dokonalý relax telu aj duši a konzumácia piva tiež pohladí vaše chuťové poháriky. Počas pivného kúpeľa sa tiež podáva exkluzívne nepasterizované a nefiltrované živé pivo.

Relax s ukľudňujúcou hudbou pokračuje vstupom do sauny, oddychom na slamenom lôžku alebo v relaxačnej miestnosti „brezový háj“. Je potrebná rezervácia termínu minimálne 24 hodín pred príchodom do wellness na: +421 948 505 080 alebo [email protected].

Viac o zariadení:

Apartmány BELVEDER

Apartmány Belveder sú situované v atraktívnej časti Tatranskej Lomnice v blízkosti lyžiarskeho areálu, len 350 m od kabínkovej lanovky na Lomnický štít a lyžiarskeho strediska SKI CENTRUM Tatranská Lomnica s najvyššie položenou a zároveň najdlhšou zjazdovkou na Slovensku, ktorá je garanciou najlepšej lyžovačky. I v lete sú jedinečným miestom pre uskutočnenie vyhliadkových výletov lanovkou i […]