Mountain Wellness centrum – Hotel Horizont Resort

+421 907 854 739
recepcia@horizontresort.sk

V Mountain wellness hotela Horizont Resort v Starej Lesnej Vás čaká suchá sauna ,,severská izba”, ktorá pochádza z bohatej tradície severských národov a v ktorom môže stráviť príjemné chvíle oddychu. V tejto fínskej saune vás opustia všetky starosti. Teplota podľa miesta v saune dosahuje 65 – 90 °C. Jej účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou.

V infra saune ,,slnečná žiara” Vám zase neviditeľné infračervené lúče zabezpečujú teplo, ktoré pôsobí na organizmus ako slnečné lúče bez škodlivého UV žiarenia. Pobyt v infrasaune napomáha k zníženiu hmotnosti a odbúraniu tukov. Okrem toho tu ešte nájdete aj parnú saunu ,,borovicový les” či soľnú saunu ,,himalájsky kryštáľ”, ktorá s teplotou 45 °C a vlhkosťou do 100 % kombinuje teplo s pôsobením soli na ľudský organizmus. Soľná parná sauna je mimoriadne vhodná pri alergiách, nádche a všetkých ochoreniach dýchacích ciest, pri reumatických ťažkostiach, aj na celkovú detoxikáciu organizmu. Soľná sauna má vzduch nasýtený s minerálmi a blahodárnymi mikroorganizmami. Interiér sauny je tvorený soľnými kryštálmi himalájskej soľ.

Nerušený oddych s množstvom wellness atrakcií vám ponúka tiež bazénová lagúna. Voda v bazéne má príjemných 33 °C. Ponúka celú paletu vodných hydromasážnych atrakcií, chrliče, vírivky, trysky perličky, dnový výron s držadlami na dokonalé prekrvenie chodidiel alebo vodné hríby, ktoré stimulujú akupunktúrne body po celom tele a prispievajú tak k jeho relaxácii a regenerácii. Magickú atmosféru celého priestoru dotvára špeciálna zrkadlová fólia nad bazénom a výhľad na prekrásnu tatranskú prírodu cez presklenú fasádu.

Doplnkom je aj jacuzzi ,,prírodný prameň”, oddychová miestnosť s vodopádom, vedro ,,ľadovcová smršť”,ochladzovací bazén ,,horské jazierko”, masážna posteľ ,,zajačí brloh” a sauna. V rámci masáži sa ponúka klasická, relaxačná, reflexná, športová, indická, havajská, luxusná čokoládová, peelingová, anticelilitídová, kombinováná či medová masáž alebo masáž s lávomími kameňmi. Veľkým výberom disponujú aj thajské masáže.

Viac o hoteli:

Horizont Resort ****

Vitajte v najmodernejšom wellness hoteli vo Vysokých Tatrách – Horizont Resort ****. Ponúkame vám širokú ponuku služieb na trávenie voľného času, ale aj možnosti na úžasný romantický wellness pobyt. Horizont Resort je wellness hotel ideálny pre rodinnú dovolenku s deťmi, aktívnu ale romantickú dovolenku pre dvojice Hotel Horizont Resort je výnimočným svojou polohou a vybavením na letný pobyt. Priamo v hoteli vám […]

 

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR